Online cvičení na doma pro ženy i muže.

Jak zdravě zhubnout?

Chci zhubnout ale nejde to?

Chci zhubnout

Účinné cvičení a vyvážený jídelníček je základ!

S námi se budeš udržovat fit i z pohodlí domova, kanceláře anebo dokonce na dovolené!
Na otázku „jak rychle zhubnout“ bohužel neznáme odpověď, ale zas dobře víme, jak zdravě a účinně zhubnout a cítit se fit!
Nehledejte nejrychlejší hubnutí, protože nic rychlého není zdravé a hlavně trvalé! Vše potřebuje čas, do vaší aktuální váhy jste se také nedostali za týden.

A jak tedy konečně zdravě zhubnout?

I když to může být pro někoho složité, jedná se v podstatě o tři základní věci:

 1. Pravidelný pohyb
 2. Zdravá a vyvážená strava
 3. Psychická vyrovnanostto je podle nás to nejsložitější

Cvičení doma s trenérem,
redukční jídelníček vždy při ruce!

Vaše cesta ke zdravé a fit postavě může začít už dnes!

TRÉNINKOVÉ
PLÁNY

Získáte přístup ke všem měsíčním tréninkovým plánům na doma. Tyto online tréninkové plány jsou navrženy tak, aby vám nezabrali moc času, ale zároveň vás účinně posouvali kupředu.

ONLINE CVIČÍCÍ
VIDEA

Získáte přístup k více než 200 tréninkovým videím, které pravidelně doplňujeme. Online fitness má tu výhodu, že můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Nejsou potřeba žádné cvičící pomůcky a ke cvičení vám stačí pouze kousek místa a připojení k internetu.

PŘÁTELSKÁ
PODPORA

Neustále s vámi komunikujeme přes emaily, telefonicky i sociální sítě. Snažíme se co nejrychleji odpovědět na vaše otázky, ale zároveň jsme tu pro vás i ve dnech, kdy to chcete vzdát a nemáte zrovna u sebe někoho, kdo by vám to rozmluvil. Každého bereme jako člena naší velké sportovní rodiny a žádný dotaz není blbý.

RECEPTY
BEZ VÝČITKŮ

Víte, že se dá hubnout i pomocí běžných jídel, které by vás ani nenapadli, že během redukce můžete jíst? Ano, ono totiž jde hlavně o celkový příjem kalorií. Recepty v členství se totiž automaticky přepočítávají na váš příjem a vy tedy můžete jíst cokoliv, jen upravujete velikost porce. Jíte tedy téměř bez omezování.

Získej cvičení na doma a redukční jídelníčky!

Chceš skutečně zhubnout a být fit? Tak začni už dnes – zdravé hubnutí s profesionály!

Mnoho z vás si pod slovem cvičení hned představuje hodiny mučení ve fitku. Není a nemusí to tak hned být. Cvičení je druh pohybu, který „namáhá“ naše tělo, tedy nutí nás vydávat energii.

Není tedy nic jednoduššího, než si vybrat pohyb/cvičení, které nás bude bavit a které nám bude maximálně vyhovovat. V našem online členství pro vás neustále natáčíme nová tréninková videa. Vybrat si už dnes můžete z 10 druhů tréninků a ke cvičení si můžete vybrat z více než 200 tréninkových videí.
Pro přehlednější cvičení si můžete zvolit z několika měsíčních nebo týdenních tréninkových plánů, které vás posunou blíž k vašemu cíli.

Hubnout se dá účinně i z domova a s našim členstvím to zvládneš i ty!
K online cvičení můžete využít notebook, telefon, tablet či televizi a kousek místa. Nemusíte se bát, že cvičení nezvládnete, protože u každého online cvičení budeme s vámi a vždy vás budeme neustále upozorňovat, na co si dát pozor a jak správně cvičit. Také vás budeme motivovat, abyste ještě o chvilku déle vydrželi. Často se na videí setkáte také s Dančou, která předvádí lehčí varianty cviků a přivádí do videí také tu ženskost.

Jak začít hubnout?

 • Aktivovat si členství, a to už od 135 Kč – vybrat si balíček
 • Pokud nechcete členství, můžete si zvolit z našich redukčních jídelníčků, a to od 497 Kč – vybrat si jídelníček
 • A pokud chcete udělat maximum pro své hubnutí, určitě doporučujeme kompletní balíček ZDRAVÉ HUBNUTÍ, který obsahuje redukční jídelníček na míru v hodnotě 999 Kč a tříměsíční členství v hodnotě 459 Kč – Získej balíček za 1 111 Kč

Vyberte si balíček

Chci zhubnout!

Začátek cesty začíná prvním kliknutím – Online cvičení pro každého!

1 MĚSÍC


Základní

180

 • Přístup ke všem VIP funkcím
 • Automatická opakovaná platba po 30 dnech

3 MĚSÍCE


Cena za měsíc: 153 Kč

459

 • Přístup ke všem VIP funkcím
 • Automatická opakovaná platba po 90 dnech

6 MĚSÍCŮ


Cena za měsíc: 135 Kč

810

 • Přístup ke všem VIP funkcím
 • Automatická opakovaná platba po 180 dnech

1 MĚSÍC


Pouze s platným kupónem

Platný kupón

 • Přístup ke všem VIP funkcím

I 20 minut aktivity denně znatelně prospívá zdraví, štěstí i produktivitě.

Chceš zhubnout? Dej si s námi rychlou 5minutovku a uvidíš, že se budeš cítit líp

I když vás může 20 minut vyděsit, ve výsledku to není nic nedosažitelného. Ke splnění cíle můžete využít například 30minutovky anebo si cvičení rozdělit na dva kratší tréninky a využít tréninková videa typu 5minutovka. Veškeré potřebné cvičení a redukční jídelníčky najdete v online balíčku.
Trénink si můžete dát brzo ráno, pozdě večer, nebo během dne, zkrátka kdykoliv, kdy budete chtít.
Jen vy sami budete páni svého času, ale určitě doporučujeme si čas cvičení naplánovat den dopředu, protože jinak se ke cvičení nikdy nedokopete.
Společně s Dančou pro vás pravidelně připravujeme online cvičení nejen na doma. A abyste nemuseli přemýšlet, co, jak a kdy byste měli cvičit, online měsíční tréninkové plány vás pohodlně provedou. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na celé tělo! Online tréninková videa vás nabijí pořádnou dávkou energie a budou tě posouvat blíž ke zdravější postavě. Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s námi je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění.

Chci zhubnout

Máte dotaz?

Napište nám a my vám co nejdříve odpovíme.

Jak zhubnout? Chci zhubnout!

Instagram

Přejít nahoru