PREDATOR WORKOUT KLADNO

Jedná se oficiální tréninkovou skupinu Predator race.

Ahoj kamarádi,

rád bych Vám představil oficiální tréninkovou skupinu Predator Workout Kladno. Smysl naší skupiny je spojovat lidi s láskou pro pohyb, pomáhat s přípravou na různé OCR závody (hlavně pro našeho guru Predator race) a využívání různých speciálních akcí, které se snažím pro skupinu zařídit.

Máme několik vnitřních skupinových tréninků, které jsou v létě doplněny i o venkovní cvičení. Aktuální informace o pořádání tréninků najdeš na naší Facebookové stránce, nebo můžeš rovnou napsat dotaz přes formulář níže.

Tréninky jsou konstruovány tak, abychom si to všichni maximálně užili, a to bez ohledu, jestli jsi začátečník/pokročilý, nebo muž/žena. Naše tréninky Ti zlepší fyzičku, zpevní tělo, a dokonce se zbavíš nějakého toho přebytečného tuku. Nikdo zde není nejslabší ani nejsilnější. Všichni pracujeme jako jeden tým. Neexistuje zde posměch nebo shazování. Věk a váha je zde pouze číslo a neznamená vůbec nic. Skupinu vede certifikovaný trenér s dlouholetou zkušeností v oblasti fitness a aktivní závodník v OCR závodech.

Predator workout kladno

Jak se stát členem?

Je to velice jednoduché. V rozpisu tréninků si najdeš vyhovující termín. Dále si vezmeš pohodlné oblečení a už Ti nic nebrání k návštěvě, kde si s námi zacvičíš. Bohužel na některé tréninky je z důvodu kapacity fitness centra povinná rezervace. Odkaz na rezervace je vždy v hlavičce dané skupinové hodiny. Pokud si nebudeš jistý/á o správně provedené rezervaci nebo si jen nevíš s něčím rady, napiš nám na FB, nebo nás kontaktuj přes formulář níže.

Na konci našich tréninků provádíme focení, které je sdíleno na sociální sítí Facebooku a Instagram. Občas natáčíme i videa, které rovněž sdílíme. Proto pokud nesouhlasíte s focením/,natáčením prosíme o sdělení tohoto nesouhlasu, jinak bereme, že máme Váš souhlas.

Cena osobního tréninku

DÍKY VĚTŠÍMU POČTU PŘI VYTVÁŘENÍ REGISTRACÍ NA ZÁVODY MÁME ZAJÍMAVÉ SLEVY NA RŮZNÉ OCR ZÁVODY.
SPECIÁLNÍ SLEVA POUZE PRO TRÉNINKOVÉ SKUPINY PREDÁTOR RACE.
VELKÁ KOMUNITA LIDÍ SE STEJNOU LÁSKOU K POHYBU.
RŮZNÉ SPORTOVNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE.
MOŽNOST POŘÍZENÍ TÝMOVÉHO DRESU.
NOVÉ ZÁŽITKY A NOVÉ PŘÁTELSTVÍ
SDÍLENÉ SLEVY OD SPONZORŮ.
Sledujte nás 🙂
facebook
instagram
youtube
youtube

Kruhový trénink

Přejít nahoru