Sacharidové vlny

Oblíbená redukční dieta pro ženy i muže,
a že to jde i s úsměvem se můžete přesvědčit v recenzích.


Sacharidové vlny drží jak ženy, tak i muži.

Svou oblíbenost si sacharidové vlny získali hlavně proto, že jsou u nich vidět výsledek opravdu hodně rychle. Na druhou stranu jsou, ale sacharidové vlny postaveny na disciplíně a odříkání. Pokud se pro tento jídelníček rozhodneš a skutečně budeš poctivý/á z výsledků budeš určitě nadšený/á. Ke každému jídelníčku získáš automaticky naše Online fitness členství až na 3 měsíce a ty tedy můžeš nejen redukovat tuk, ale také zpevnit své tělo.

Sacharidové vlny pomáhají redukovat tuk i těm nejlepším sportovcům světa. Tento fitness jídelníček patří mezi nejefektivnější způsoby, jak snížit tělesnou váhu. Sacharidové vlny využívají princip zvaný „cyklování sacharidů“. Toto cyklování v lidském těle zapříčiní opravdu minimální zpomalování metabolismu a tím umožňují velice efektivně spalovat tělesný tuk.

Říkáš si: „Chci zhubnout„, ale nevíš, kde začít?

Jsem zde, abych ti na této cestě pomohl, poskytl ti nástroje, rady a podporu, kterou potřebuješ k dosažení svého cíle.

Hubnutí není jen o kaloriích a cvičení. Jde o mnohem více – o změnu životního stylu, o získání nového vztahu k jídlu, o pochopení vlastního těla a mysli.
Je čas začít novou kapitolu ve svém životě, kde budeš mít kontrolu, cítit se lépe a dosáhnout postavy, po které toužíš.

Připoj se k nám na této inspirující cestě a objev, co všechno můžeš dosáhnout!

Získáš nejen Sacharidové vlny!

Když se rozhodneš pro můj dietní plán, nejenže získáš vyvážený jídelníček, ale také řadu dalších benefitů, díky kterým bude tvoje cesta za lepším zdravím a postavou hladká a motivující.

 1. On-line fitness až na 3 měsíce*:
  1. Společně s jídelníčkem ti nabízím přístup k online cvičením.
 2. Redukční deník pro sledování svého progresu:
  1. Vím, jak důležitá je motivace. S redukčním deníkem si můžeš jednoduše zaznamenávat svůj pokrok, stanovovat si cíle a sledovat, jak se ti daří je plnit.
 3. Tréninkové plány na doma*:
  1. Ať už nemáš čas chodit do posilovny nebo prostě upřednostňuješ cvičení v soukromí, moje tréninkové plány na doma ti poskytnou vše, co potřebuješ k efektivnímu workoutu.
 4. Online konzultace:
  1. U mě nejsi „jen číslo„. Po zakoupení balíčku mě můžeš kdykoliv oslovit a konzultovat své pokroky, problémy a nebo pokládat otázky. Jsem tu pro tebe každý den. Po přihlášení do svého účtu získáš VIP přístup do uzavřené komunikace.
 5. Nenech své sny o zdravějším a štíhlejším já jen v oblacích. S naším komplexním balíčkem to dokážeš. Přidej se k nám a zažij proměnu svých snů!

  * Po uplynutí 3měsíců je možné získat opět přístup s naším členstvím – více o členstvím

Sacharidové vlny skutečně na míru

Nastav si jídelníček, tak aby ti vyhovoval

 1. Zvol si počet porcí:
  1. je pouze na tobě, jestli upřednostňuješ 3 nebo 5 jídel během dne.
 2. Jídla pouze z běžných surovin:
  1. všechny jídla se skládají z běžně dostupných surovin, které kdekoliv koupíš.
 3. Rovnoměrné rozložení jídel:
  1. na základě vyplnění dotazníku ti navrhneme, kdy a jaké jídlo bys měl jíst.
 4. Velká flexibilita:
  1. potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jiné díky naší webové aplikaci.
 5. Velká pestrost jídel
Redukční jídelníček

Proč zvolit sacharidové vlny:

 • Efektivně budujete svalovou tkáň
 • Účinné spalování podkožního tuku
 • Spolehlivá redukce hmotnosti
 • Zachování svalové hmoty

Pro koho nejsou vhodné:

 • Nemocní lidé – Lidé s nemocemi trávicího ústrojí, ledvin, žlučníku, jater a lidé, kteří mají zdravotní problémy typu: cukrovka, nemoci srdce apod.
 • Děti ve vývoji – potřebují vyváženou stabilní stravu. Pro ně doporučujeme tento redukční jídelníček
 • Ženy, které jsou těhotné anebo se snaží otěhotnět
 • Lidi trpící astmatickými záchvaty

Jak probíhá objednávka jídelníčku

a kdy jídelníček obdržíš?

 1. Provedení objednávky:
  1. Po odeslání objednávky obdržíš email (zkontroluj si prosím spam / hromadnou poštu) s potvrzením a s odkazem na formulář, v kterém je potřeba vyplnit údaje, abych mohl pracovat na jídelníčku.
 2. Odeslání formuláře:
  1. Po vyplnění a odeslání formuláře, tě budu co nejdříve kontaktovat a spolu doladíme případné dotazy. Hotový jídelníček se snažím odeslat do dvou dnů (pracovní dny).
 3. Obdržení jídelníčku:
  1. Jídelníček ti odesílá ve formátu PDF na email, také ho najdeš ve svém, účtu v sekci „osobní složky“(musíš mít vytvořený účet a být přihlášený). Také je možné jídelníček odeslat v papírové podobě, který odesíláme po sedmi dnech držení jídelníčku. To je z toho důvodu, kdybychom něco v jídelníčku změnili, tak aby jsi měl/a v papírové verzi finální a funkční podobu.

Objednávkový formulář

Na sacharidové vlny

Jak postupovat při držení redukčního jídelníčku

 • I dobré načasování je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánuješ velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně bys držení jídelníčku porušil, a to není dobrý začátek. Pokud už se nedá nic dělat a dojde k porušení jídelníčku z důvodu oslavy, určitě si nic nevyčítej a následující den se vrať zpět k jídelníčku. Pokud to bude jeden den z měsíce určitě se nic nestane.
 • Před samotným držením jídelníčku doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití, a to aspoň dva dny před zahájením držení redukčního jídelníčku.
 • Během držení jídelníčku se snaž opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“. Například, jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15 g. Pokud kupuješ stejnou krájenou šunku, tak si můžeš zvážit plátek a už víš, kolik plátku si vždy můžeš dát. Velice ti to urychlí přípravu jídel.
 • A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že ti jídelníček ukázal, jaká jídla bys ve svém jídelníčku neměl/a mít a jak velké porce bys měl/a jíst. Poslední fáze jídelníčku je „stabilizační“, která ti zaručeně pomůže k návratu k tvojí normální stravě. A ze zkušeností víme, že právě tuto část jídelníčku využívají lidé po dlouho dobu, protože s ní se dá redukovat dlouho aniž by vás nějak extra omezovala.

Co o nás říkají naši klienti

Všem moc děkujeme za každou zpětnou vazbu

 • Super tréninky které vás nenechají suchým. Stále nějaké akce a výzvy. ?

  Radim Janoušek Avatar Radim Janoušek
  15/09/2021
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole! Mohu jen doporučit.

  Jaroslav Miller Avatar Jaroslav Miller
  15/02/2022
 • S Petrem cvičíme už víc než 3 roky, hlavně kvůli synovi, který hraje fotbal. Oceňuji dochvilnost, férové jednání - domluvené termíny vždy platily. Každou hodinu se nám Petr plně věnuje!... Více

  Zuzana Rigoci Avatar Zuzana Rigoci
  04/02/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů. Podpora... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  02/02/2022
 • Skvělé přátelské prostředí. Díky cvičení s Bud svůj jsem zhubla 10 kg!

  Adéla Rich Avatar Adéla Rich
  15/09/2021
 • Tréninky vždy velice pěkně připravené na posílení celého těla. Ten kdo potřebuje shodit nějaké to kilo nebo se jen udržet v kondici, tak bude určitě velice spokojený. Pro ty co... Více

  Ondrej Suk Avatar Ondrej Suk
  08/02/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů.... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  15/02/2022
 • Super přístup, bezva hodiny nikdy není nuda. Petr umí motivovat, pokaždé odcházím s lepší náladou a vždy se těším na další hodinu ?

  Andrea Hrdinová Avatar Andrea Hrdinová
  03/02/2022
 • Chcete pro sebe něco udělat? Zdravé jíst, zhubnout nebo cvičit a zároveň aby Vás to finančně nepoložilo? Pak jste na správné adrese. Doporučuji z osobní zkušenosti. Ideální i pro... Více

  Majkl Bigboss Avatar Majkl Bigboss
  22/11/2021
 • Petr je skvělý trenér s velmi profesionálním a chápavým přístupem. Oceňuji i trpělivost jakou se mnou jako absolutním nesportovcem měl. Kombinace jídelníčku na míru a individuálních (ale určitě i skupinových)... Více

  Lenka M Avatar Lenka M
  15/05/2022

Redukční jídelníček

Instagram

Buď svůj
Přejít nahoru