Cvičení venku

Intervalový trénink

Cvičení pod širým nebem ve Slaném, Dřínově a v Hořešovicích!


Intervalový trénink

Co to je intervalový trénink?

Jedná se o intervalový cvičení, kde se střídat vysoká intenzita s nižší intenzitou. Tímto tréninkem docílíme zrychlení metabolismu, a to až na několik hodin po cvičení, což má za následek rychlejší spalování tuků.

Náše cvičení je originální!

Jsme tu s vámi od roku 2017 a pořád se snažíme k vám přinášet aktuální trendy z oblasti skupinového cvičení a to nejlepší co fitness dokáže nabídnout. Oblíbený zabijákem tuků je právě intervalový trénink, který probíhá pod širým nebem. Cvičení venku vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během tréninku využíváme vlastní váhu, různé pomůcky ale i okolní terén (schody, kopce a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin.
Cvičit s námi muži, ženy i děti a všichni si trénink užijí na maximum. Bát se nemusí ani úplný začátečníci, že by cvičení nezvládly, ale také profíci, že by se na tréninku nudili.

Rezervuj se

Intervalový trénink
05/10/2023 - Čtvrtek Od: 18:00
Počet volný míst: 40
Máte účet?

Vstupenky/lístky

Typ lístku Cena: Počet míst:
Dospělý 90
Dítě do 15 let 50

Registration Information


Shrnutí rezervace

Vyberte prosím alespoň jedno místo a pokračujte v rezervaci.

Kdo s námi cvičí?

Cvičíme pro radost – cvičení venku


MUŽI I ŽENY!

Cviky zvládnou jak ženy, tak i muži. Cviky jsou flexibilní a dají se jednoduše upravit, aby cvik zvládl muž či žena.

ZAČÁTEČNÍK I PROFÍK​!

Každý jednou začínal i ten nejlepší sportovec začínal stejně jako začínáš ty a postupně se zlepšoval až je dnes profík. Nemusíte se bát, že cvičení nezvládnete a nebo naopak se tam budete nudit, každý cvik má několik modifikací, takže si zvolíte lehčí variantu a nebo těžší. Cvičení si prostě užije každý.

NEZÁLEŽÍ NA VĚKU!​

Cvičí s námi jak lidé, kterým je přes 50, tak i naše děti ve věku 8 let. Vždy upravíme cviky, tak aby je každý zvládl a neublížil si.


Co potřebujete na intervalový trénink
a jak se registrovat?

Co sebou na cvičení venku?

  • Pohodlné oblečení:zvolte takové oblečení, v kterém se cítíte pohodlně a příjemně. Nezapomeňte, že se pravděpodobně budete potit a i proto zvolte oblečení, které i mokré není nepříjemný. Pokud nemáte tip na oblečení, určitě můžeme doporučit naše trička, která jsou na cvičení navržena – Buď fit v našem oblečení
  • Pohodlné boty: boty musejí být pevné a pohodlné.
  • Ručník:jelikož se budete přesouvat mezi stanovišti, je nutné mít pod sebou vždy ručník, aby cvičenec po vás neležel ve vašem potu. Také abyste si mohli utřít svůj pot.
  • Lahev na pití:plastová láhev do které si můžete natočit čistou vodu a nebo klidně koupenou balenou vodu. NIKDY si nedávejte / nekupujte pramenitou / jemně perlivou vodou a nebo sladké nápoje. Voda je nejlepší zdroj tekutiny co může být a hlavně pokud byste pily vodu s bublinkami bude vám zaručeně špatně od žaludku.

Přihlásit se na hodinu, můžete několika způsoby:

  • Provést registraci přes web – Odkaz najdete v horní části a nebo můžete použít tento odkaz – Registrace na hodinu
  • Provést registraci přes facebook.- Jednoduše napište soukromou zprávu na náš facebook a nebo požádejte o přidání do soukromé skupiny na messengeru – odkaz na facebook ZDE
  • Provést registraci přes instagram. – Jednoduše napište soukromou zprávu na náš instagram napsat zprávu
  • Provést registraci přes whatsapp. – Jednoduše napište soukromou zprávu přes aplikaci whatsapp – napsat zprávu
Funkční silový trénink

Kde intervaloý trénink probíhá?

Hořešovice

Hořešovice 33 / 273 74

Kdy intervaloý trénink probíhá?

Od 18:00

Cena intervalového tréninku

Jednorázová platba v hotovosti:
Dospělý: 90 Kč
Děti do 15 let: 50 Kč
*Platba fofrměnou (o 10% levnější):
Dospělý: 81 Kč
Děti do 15 let: 45 Kč
Multisportka: Ano

*Při zakoupení permice fofráků získáváte 10% fofráků na víc, proto při platbě vidíte stejnou cenu jako při platbě hotovosti.

Pořídit si fofráky (permanentku)
Silový trénink

Jak intervalový trénink probíhá

Rozcvička

Každý náš trénink začínáme lehkou rozcvičkou, která slouží pro zahřátí těla, aby nedošlo ke zranění, ale taky je velice důležitá pro u0022vytvořeníu0022 kyslíkové zásoby. Jednoduše řečeno rozcvička má za úkol připravit naše tělo na hlavní trénink.u003cbru003eu003cbru003eCviky v rozcvičce jsou dynamické a opravdu lehké. V rozcviče nepoužíváme žádné činky či jinou zátěž, protože naše tělo ještě není připravené na silové cvičení a mohlo by dojít k poranění.

Trénink

Rozcvičku máme za sebou a můžeme se bez starostí pustit do cvičení. Vždy vysvětlíme a ukážeme všechny cviky, které nás čekají. Druhu cvičení a cviků je mnoho, ale nemusíte se bát, že by to bylo pro vás těžké na pochopení. Trenér je s vámi neustále v kontaktu a pokud něčemu nerozumíte, nebo nemůžete cvik dělat ze zdravotních důvodů, stačí říct a ihned vám trenér vymyslí lehčí alternativu.

Závěrečné protažení

Pro kvalitním tréninku je nutné se VŽDY protáhnout, abychom svaly uvolnili a dali jim tím “prostor” zesílit a vstřebat do sebe víc živin. Také je to důležité, aby se svaly nezkracovali. Proto se na konci tréninku vždy aspoň pět minutek protahujeme.

Finální focení

Na úplném konci tréninku provádíme skupinové focení, které dáváme na náš instagram.u003cbru003eFocenní není povinné 🙂

Intervalový trénink

Nejste přihlášení do svého účtu

Abychom vám mohli přičíst fofráky, musíte být přihlášení

Jednoduše se přihlaste pomocí tohoto odkazu, kde také můžete provést registraci –

Po přihlášení prosím opět klikněte na odkaz „koupit fofráky„, kde už budete mít možnost si fofráky objednat

.

Powered by
Přejít nahoru