Týdenní jídelníček

který je vytvořený přímo na vás!

Týdenní jídelníček pro rodinu

Pro fungování jídelníčku je nutné mít aktivní členství.

Nejste přihlášení – .


Asi každý z nás si vyzkoušel nějakou tu dietu a nebo si o nějaké něco přečetl.
A jelikož se dále zajímáte o redukci asi vám dieta nepomohla, či nevyhovovala. V našich redukčních jídelníčcích se vždy snažíme mít nastavený poměr živin mezi 50 – 60 % sacharidů, 20 – 25 % tuků a 25 – 35 %, který nejnovější studie uvádějí jako ten nejlepší poměr.
Taky pestrost je pro nás velice důležitá, protože neustále stejná jídla nás brzo může demotivovat. Proto každý týdenní jídelníček, je jiný abychom se měli vždy na co těšit.

A víte proč?

Povíme vám nejčastější důvody přerušení diety a třeba se v tom najdete i vy.

ÚNAVA – Příliš extrémní snížení příjmu potravy způsobí to, že lidské tělo nemá dostatek energie a “upadne” do “nouzového” módu, kdy může být člověk často podrážděný, bez nálady a bez energie. Z dlouhodobého hlediska je to i velice nezdravé a ničím nám to neprozpívá.
OPAKOVATELNOST – Ty samé jídla každý týden, nebo dokonce každý den… no koho by to bavilo. Pestrost ve stravě je velice důležitá a neznamená to, hned že člověk musí vařit složitá jídla. Uvidíte, ze v našich týdenních jídelníčkách si uvaříte jídla, které nejen, že budou rychlá, ale také chutná a pestrá.
PSYCHIKA – Za nejčastější důvod přerušení redukční diety bychom řekli právě stav naší psychiky. A můžou za to hlavně extrémní redukční diety, které špatně reagují na náš potřebný příjem energie.

Proč tento týdenní jídelníček je lepší?

PESTROST JÍDEL – Jídelníček je vytvořen vždy na celý týden a vy si můžete vybírat mezi několika týdenními jídelníčky, které neustále přidáváme. Nemusíte se bát, že budete mít na talíři jedno a to samé jídlo.
JÍDLA PRO CELOU RODINU – Jídla v jídelníčku jsou běžná jídla, které si doma určitě vaříte akorát si pravděpodobně nedáváte správnou porci. S tímto jídelníčkem uvaříte jídlo pro celou svou rodinu a vy si nandáte pouze vaší porci. Tedy žádné dvojité vaření a žádné omezování rodiny.
RYCHLÁ JÍDLA Z BĚŽNÝCH SUROVIN – Jídla v každém týdenním jídelníčku jsou opravdu jednoduchá. Uvařit je zvládne opravdu každý. Nemusíte se bát, že v jídelníčku narazíte na předražené nebo exotické suroviny. Suroviny, z kterých budete vařit jsou běžně k dostání v každém obchodu.
NÁKUPNÍ SEZNAM NA CELÝ TÝDEN – U každého týdenního jídelníčku máte nákupní seznam na celý týden. Nákupní seznam vám přijde na váš email ve formátu PDF, který si jednoduše vytisknete a v obchodě postupně odškrtáváte co již máte v nákupním košíku. Nelekněte se z délky nákupního seznamu, z množství másla, vajec a jogurtu, uvědomte si, že se jedná o jídlo na celý týden.
PITNÝ REŽIM – v jídelníčku najdete i doporučený pitný režim, který byste měli během dne splnit. Pitný režim se rozumí čistá a neochucená voda. Pokud nemáte rádi čistou vodu doporučujeme ochutit vodu citrónem.

Rodinný jídelníček na týden

Co když vám konkrétní jídlo v jídelníčku nevyhovuje a budete ho chtít vyměnit za nějaké jiné? K tomu nám slouží jednoduchá aplikace, která je součástí členství a pomocí které si jednotlivé suroviny v jídelníčku jednoduše a rychle přepočtete na vaše oblíbené.

Normální jídelníček

Které potraviny volíme v jídelníčku?

Pro lepší představu se podíváme, ze kterých potravin důležité složky vyváženého jídelníčku čerpat.

Bílkoviny – ryby, tvaroh, řecký jogurt a jiné mléčné výrobky, maso, vejce, obiloviny, luštěniny, sója, fazole a semínka
Sacharidy – těstoviny, kuskus, pohanka, bulgur, Guinea, fazole, čočka, zelenina (sladká kukuřice, hrášek, rajče, mrkev), ovoce i sušené, rýže, batát, ovesné vločky, různé racio chlebíčky,
Zdravé tuky – Avokádo, vejce, nejrůznější semínka a ořechy, tučné ryby, rostlinné oleje.
Vláknina – celozrnné pečivo, luštěniny, obiloviny, zelenina, ovoce, ořechy, knäckebrot, otruby
Omega 3 – Ryby, krevety, řasy, mandle, vlašské ořechy, rostlinné oleje (lněný, arašídový a řepkový olej).

Vyvážený jídelníček pro celou rodinu

Pestrý chutný jídelníček, který nevyžaduje dlouhou přípravu jídel, je vždy aktuální a neustále se přizpůsobuje vaší postavě? Přesně takové jsou naše týdenní jídelníčky.

Neustále přidáváme týdenní jídelníčky

Vyberte si týdenní jídelníček a redukujte s chutí.

facebook
instagram
youtube
youtube

Levný jídelníček na týden

Přejít nahoru