Každý měsíc vylosujeme jednoho z Vás, který vyhraje členství Buď fit (maxi) na měsíc zdarma.


Začít s výzvou

Pozvěte kamaráda/ku do výzvy a získejte odměnu do svého účtu.

Pozvat můžete pouze ty, kteří u nás ještě nemají účet.

Motivujte ostatní

Možná to ani nevíte, ale Vaše zapálení a radost z pohybu dokáže „rozhýbat“ další začínající sportovce.

Jedna fotka s úsměvem dokáže zvednout i Vašeho souseda, uvidíte :). Pomozte nám rozhýbat co nejvíce lidí. Sdílejte naše výzvy a posílejte nám fotky z výzev.

Pošlete nám svou fotku

Máte hotovo?

Pošlete nám fotku a motivujte ostatní. K fotce můžete připojit i vlastní motivační text, a tím ještě více motivovat lidi kolem sebe. Váš email s fotkou bude zařazen do souteže o měsiční členství a také bude sdílený na našem instagramovém profilu. Stačí jednoduše fotku nahrát přes formulář napravo. Fotek za měsíc můžete posílat víc, a tím zvýšit svou šanci na výhru :).
Nezapomínejte, děláte to hlavně pro své zdraví.

Formulář na odeslání fotek

SLEDUJTE NÁS
VYHLAŠOVÁNÍ VÍTĚZŮ

je vždy na našich sociálních sítích!

Proto nás sledujte 🙂


Facebook


Instagram


Youtube

Jaká jsou pravidla výzvy?

Dnes už jde opravdu snadno zjistit, kolik kroků za den uděláme. Pomůcky, jako sportovní náramky, chytré hodinky, anebo telefon nám ukazují grafy, kam se můžeme podívat, jak na tom s těmi kroky jsme. Dokonce nás tato zařízení mohou i upozoňovat na dlouhé sezení… přiznejme si, kolikrát tuto „upomínku“ ignorujeme? Přitom stačí se zvednout, ujít pár metrů, čímž zrychlíme náš metabolismus, a tím i podpoříme hubnutí…. ano, i tak málo stačí k tomu, abychom naše hudbnutí podpořili.

Výzva je opravdu jednoduchá!
10 000 kroků za den. Je to udávané minimum pro podporování a utužování zdravého „chodu“ organismu. A jelikož je nám jasné, že na konci „práce“ musí být i odměna, tak na konci měsíce vylosujeme jednoho z Vás, kterého obdarujeme fitness balíčkem Buď fit (maxi) na celý následující měsíc.

Co je cílem této výzvy?

Výzva začíná prvním krokem. Možná to někoho z Vás překvapí, ale v této „lenivé“ době máme tak málo pohybu, že spnit denní limit 10000 kroků za celý den je pro mnoho z nás velice obtížné. Především tedy pro lidi, kteří mají sedavou práci (vím, o čem mluvím, také pracuji v kanceláři). Proto je tato výzva i pro mě a rád se nechám od Vás motivovat. Tak co, půjdete do toho se mnou?


NAŠE VÝZVY

Soutěž o členství je pouze u aktuální výzvy.

VYZKOUŠEJTE FITNESS BALÍČEK ZDARMA

Vyzkoušejte si fitness balíček zdarma

REDUKČNÍ DENÍK

Jídelníček za pár minut

Cvičte z pohodlí Vašeho domova

Měsíční tréninkové plány

any time

Kdykoliv

any where

Kdekoliv

any device

Načemkoliv


VYZKOUŠET FITNESS BALÍČEK ZDARMA

Nákupní košík
Přejít nahoru