Redukční jídelníček

který můžeš držet roky, a přesto tě nebude omezovat.


V čem se tento redukční jídelníček liší?

Můžeš si zvolit z více jak 100 jídel, které lze neustále modifikovat. – Takže žádný stereotyp.
V jídelníčku jsou i jídla, která se nemusejí ohřívat, a proto jsou vhodná například i pro řidiče z povolání nebo pro lidi, kteří rádi chodí do přírody
Jídelníček se neustále doplňuje o nové pokrmy, aby se co nejvíce přibližoval běžnému stravování. – Nikdo přeci nechce být jen na zelenině :).
Jídla v jídelníčku jsou vždy z běžně dostupných surovin, jsou rychlá na přípravu a snadná na uvaření. Takže i muži si zvládnou připravit jídlo na celý den sami. – A jejich partnerky se budou moci věnovat chvilku sami sobě 🙂 .
V jídelníčku najdou pokrmy jak “všežravci”, tak i vegetariáni. – Snažíme se, aby byl jídelníček co nejvíce pestrý.

Snídaně

Vzpomínáte, jak nám naše babičky říkaly, že zdravá snídaně je nejdůležitější jídlo dne? Vydatná a vyvážená fitness snídaně Vám nejen nastartuje metabolismus, ale také ovlivňuje to, jak se celý den budete cítit a kolik energie budete mít. Nechte se inspirovat našimi zdravými recepty pro netradiční snídaně.

Svačina

Zdravé svačiny jsou mezi hlavními jídly dobrou volbou pro správnou funkci Vašeho metabolismu. Zejména pokud máte aktivní den, tak je svačina důležitá pro pravidelný přísun energie.

Oběd

Obědy mohou být i zábavné a plné samých dobrot. Vybírejte z desítky zdravých receptů, které si můžete uvařit na Váš příští oběd.

Večeře

Večeře je jídlo, které zakončuje náš celý den a které má být vychutnáváno. U večeře se často schází rodina, randí u ní milenci, anebo se prostě doplňuje se oblíbeným televizním pořadem. Prostě relax.

Reduikční jídelníček pro každeho!

 • Drží ho muži, ženy i mládež
 • Vhodný je jak pro sedavé zaměstnání, ale i pro aktivní povolání
 • Pomůže ti i když jsi sportovec či pasivnější
 • Je vhodný pro všechny věkové kategorie
 • Ideální pro lidi se slabší vůlí

Hlavní benefity zdravého jídelníčku

 • Možnost si zvolit počet porcí – 3 anebo 5
 • Jídla pouze z běžných surovin – žádné drahé a nedostupné suroviny
 • Časy jídel – u každého jídla vidíš čas, kdy bys ho měl sníst
 • Pestrost jídel – v jídelníčku je až 24 jídel
 • Velká flexibilita – jídelníček se dá hodně upravovat a je tedy pro každého maximálně flexibilní

Jak probíhá objednávka jídelníčku

a kdy jídelníček obdržíš?

 1. Provedení objednávky:
  1. Po odeslání objednávky obdržíš email (zkontroluj si prosím spam / hromadnou poštu) s potvrzením a s odkazem na formulář, v kterém je potřeba vyplnit údaje, abych mohl pracovat na jídelníčku.
 2. Odeslání formuláře:
  1. Po vyplnění a odeslání formuláře, tě budu co nejdříve kontaktovat a spolu doladíme případné dotazy. Hotový jídelníček se snažím odeslat do dvou dnů (pracovní dny).
 3. Obdržení jídelníčku:
  1. Jídelníček ti odesílá ve formátu PDF na email, také ho najdeš ve svém, účtu v sekci „osobní složky“(musíš mít vytvořený účet a být přihlášený). Také je možné jídelníček odeslat v papírové podobě, který odesíláme po sedmi dnech držení jídelníčku. To je z toho důvodu, kdybychom něco v jídelníčku změnili, tak aby jsi měl/a v papírové verzi finální a funkční podobu.

Jak postupovat při držení redukčního jídelníčku

 • I dobré načasování je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánuješ velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně bys držení jídelníčku porušil, a to není dobrý začátek. Pokud už se nedá nic dělat a dojde k porušení jídelníčku z důvodu oslavy, určitě si nic nevyčítej a následující den se vrať zpět k jídelníčku. Pokud to bude jeden den z měsíce určitě se nic nestane.
 • Před samotným držením jídelníčku doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití, a to aspoň dva dny před zahájením držení redukčního jídelníčku.
 • Během držení jídelníčku se snaž opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“. Například, jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15 g. Pokud kupuješ stejnou krájenou šunku, tak si můžeš zvážit plátek a už víš, kolik plátku si vždy můžeš dát. Velice ti to urychlí přípravu jídel.
 • A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že ti jídelníček ukázal, jaká jídla bys ve svém jídelníčku neměl/a mít a jak velké porce bys měl/a jíst. Poslední fáze jídelníčku je „stabilizační“, která ti zaručeně pomůže k návratu k tvojí normální stravě. A ze zkušeností víme, že právě tuto část jídelníčku využívají lidé po dlouho dobu, protože s ní se dá redukovat dlouho aniž by vás nějak extra omezovala.

Co o nás říkají naši klienti

Všem moc děkujeme za každou zpětnou vazbu

 • Petr Duchek= profi trenér s krásnou duší...vysvětlí ,poradí,předvede,ukáže...s úsměvem na tváři...dětem i dospělým.Nic není problém.Navíc je jeho energie prudce nakažlivá.Jsem ráda za příležitost cvičit pod jeho vedením.

  Dagmar Bírová Avatar Dagmar Bírová
  23/06/2023
 • Skvělý přístup a perfektní jídelníček. Mohu jen doporučit. Díky Vám mám ze sebe lepší pocit.

  Barbora Benešová Avatar Barbora Benešová
  23/03/2023
 • Petr je skvělý trenér s velmi profesionálním a chápavým přístupem. Oceňuji i trpělivost jakou se mnou jako absolutním nesportovcem měl. Kombinace jídelníčku na míru a individuálních (ale určitě i skupinových)... Více

  Lenka M Avatar Lenka M
  15/05/2022
 • Super tréninky které vás nenechají suchým. Stále nějaké akce a výzvy. ?

  Radim Janoušek Avatar Radim Janoušek
  15/09/2021
 • Super přístup, bezva hodiny nikdy není nuda. Petr umí motivovat, pokaždé odcházím s lepší náladou a vždy se těším na další hodinu ?

  Andrea Hrdinová Avatar Andrea Hrdinová
  03/02/2022
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  Martin Šlajchrt Avatar Martin Šlajchrt
  04/02/2022
 • Pana Duchka mohu jen doporučit. Je to trenér s velmi milým, osobitým, vstřícným přístupem. Vždy pečlivě připraven, ochoten, poradí, pomůže, vysvětlí 😁🏋🏻‍♀️

  Lucie Gobin Avatar Lucie Gobin
  23/11/2022
 • Se sestrou na soukromé hodiny chodíme už nějakou dobu a i za ni mohu říct, že jsem velice spokojené. Trénink je plný zábavy, motivace a potu.?

  Tereza Kraslová Avatar Tereza Kraslová
  30/03/2022
 • Chcete pro sebe něco udělat? Zdravé jíst, zhubnout nebo cvičit a zároveň aby Vás to finančně nepoložilo? Pak jste na správné adrese. Doporučuji z osobní zkušenosti. Ideální i pro... Více

  Majkl Bigboss Avatar Majkl Bigboss
  22/11/2021
 • Tréninky vždy velice pěkně připravené na posílení celého těla. Ten kdo potřebuje shodit nějaké to kilo nebo se jen udržet v kondici, tak bude určitě velice spokojený. Pro ty co... Více

  Ondrej Suk Avatar Ondrej Suk
  08/02/2022

Redukční jídelníček

Instagram

Buď svůj
Přejít nahoru