Jak zhubnout?

Lehce udržitelné a fungující redukční jídelníčky.

Jaký jídelníček si vybrat?

Nabízíme několik jídelníčků, který se liší délkou a způsobem držení. U každého jídelníčku najdeš, pro koho je jídelníček určen a jaké jsou jeho benefity

Jak si jídelníček objednat?

  • Provedení objednávky – Po odeslání objednávky obdržíš email s potvrzením a s odkazem na formulář, v kterém je potřeba vyplnit údaje, abychom mohli pracovat na tvém jídelníčku
  • Odeslání formuláře – Po vyplnění a odeslání formuláře, který jsi obdržel v emailu a vyjasnění veškerých dotazů, které můžeš kdykoliv položit. Začneme pracovat na tvém jídelníčku. Jídelníček se snažíme odeslat do dvou dnů (pracovní dny)
  • Obdržení jídelníčku – Jídelníček ti odesíláme ve formátu PDF na email, který uvedeš ve formuláři. Dále jídelníček najdeš v sekci osobní složky (musíš mít vytvořený účet)
  • Přátelská a profesionální konzultace – Nemusíš se bát, že by tvůj dotaz byl hloupý. Jsme tu pro tebe, abychom ti ukázali směr, poradili ve věcech, které ti nejsou jasné a motivovali v dnech kdy to chceš vzdát. Není ostuda si přiznat, že potřebuji pomoc. Budeme se na tvoje dotazy těšit Petr a Danča

Redukční jídelníčky na míru

Vyberte si svůj jídelníček


Redukční jídelníček

REDUKČNÍ
JÍDELNÍČEK

Cena jídelníčku od 997 Kč

Jedná se o redukční jídelníček na dva měsíce, který je navržen tak, aby ti pomohl zredukovat tuk a v poslední fázi stabilizoval tělo, aby nedošlo k takzvanému JO-JO efektu.

Tento redukční jídelníček, spojuje to nejlepší ze všech redukčních jídelníčků v jeden redukční balíček.

Jídelníček je určený jak pro úplné začátečníky, tak i pro aktivní lidi, kteří chtějí zlepšit své výkony.

Pokud zvolíš tento redukční jídelníček, určitě neuděláš chybu.

Redukční dieta

ZHUBNOUT
BEZ DIETY

Cena jídelníčku od 250 Kč

Myslíš si, že nejde zhubnout bez diety?
Věř, že jde a u spousty lidí stačí nastavit pouze správné množství porce, zařadit trochu pohybu a omezit nezdravé pokrmy.
Vše tohle ti nabídne tento jídelníček, který ani nepovažujeme za dietu, ale spíš za pomůcku, k správnému nastavení našeho denního příjmu.
Ale i tento jídelníček je vytvořen na míru a velikost porce v něm je vždy nastavena, tak abys přirozeně redukoval/a tuk a nepřicházel/a o svaly.

Sacharidové vlny

SACHARIDOVÉ
VLNY

Cena jídelníčku od 497 Kč

Sacharidové vlny se často považují za jednu z nejlepších redukčních diet, které můžeš držet, bez nutnosti kupování drahých surovin.

Nedělá ti problém disciplína? Máš pevnou vůli? A jsi odhodlán/a, to tentokrát zvládnout?
Tak tato dieta je určená právě tobě. I když je dieta obtížnější na držení, jako odměnu má zas rychlejší výsledky, jak na váze, tak i na postavě.

Týdenní jídelníček

ONLINE
JÍDELNÍČKY

Cena jídelníčku 189 Kč

Populární týdenní jídelníčky, které jsou součásti členství členství!
Pravidelně přidáváme týdenní jídelníčky, aby tvoje redukce byla co nejpestřejší. Jedná se o plně automatický jídelníčky, které ihned reagují na tvůj úbytek váhy. Což znamená, že dojde k okamžitému přepočtu surovin na tvojí aktuální váhu.

Jediná podmínka je mít aktivní členství.

Jak zhubnout

Online Fitness
Instagram

Buď svůj
Přejít nahoru