Lehce udržitelné a fungující jídelníčky.

Jak zhubnout?

Redukční jídelníčky, které vám pomohou se cítit lépe.


Zdravé hubnutí

Zdravé hubnutí

kompletní balíček na hubnutí

Fitness balíček obsahuje:

Redukční jídelníček na 2 měsíce v hodnotě 997 Kč
Online členství na 3 měsíce v hodnotě 567 Kč
Přes 150 tréninkových videí, které si můžete zacvičit odkudkoliv, bez nutnosti cvičebních pomůcek
Recepty, kde se ingredience přepočítají přímo na vás
Měsíční tréninkové plány na doma

Tímto balíčkem ušetříte 453 Kč

Jaký jídelníček si vybrat?

Nabízíme několik jídelníčků, který se liší délkou a způsobem držení. U každého jídelníčku najdete, pro koho je jídelníček určen a jaké jsou jeho přednosti.
Naši klienti si nejvíce oblíbily redukční balíček ZDRAVÉ HUBNUTÍ, který obsahuje 2 měsíční redukční jídelníček a 3 měsíční členství, kde najdete například: přes 150 tréninkových videí a měsíční tréninkové plány na doma. Ale je toho mnohem více. Víc si našem členství můžete přečíst ZDE.

Jak si jídelníček objednat?

  1. Pro vytvoření jídelníčku, který bude přesně podle vašich představ slouží jednoduchý formulář. V tomto formuláři si můžete vybrat jídla, které nechcete, aby jídelníček obsahoval a další potřebné informace. Údaje v jídelníčku slouží POUZE k vytvoření jídelníčku a nebudou dále používaná. Odkaz na formulář je zde – Vyplnit formulář
  2. Dále doporučujeme si vytvořit na stránkách svůj osobní účet (pro objednání jídelníčku není nutný). Na účtu si můžete kdykoliv otevřít své jídelníčky anebo pohodlně využívat všech výhod členství. Vytvoření účtu provedete jednoduše zde – Vytvoření účtu
  3. Dále už jen je nutné provést nákup zvoleného redukčního jídelníčku v našem obchodu. Všechny redukční jídelníčky najdete na tomto odkazu VYBRAT A KOUPIT JÍDELNÍČEK.

Kdy jídelníček obdržíte?

Po přijetí platby na náš účet začneme ihned pracovat na vašem jídelníčku, který odesíláme nejpozději do 48 hodin (2 pracovní dny) ve formátu PDF na email, který jste uvedli v potřebném formuláři. Stav objednávky můžete sledovat na tomto odkazu Vaše objednávky

Vyberte si svůj jídelníček

Redukční jídelníčky na míru

Redukční jídelníček

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK

Cena jídelníčku: 997 Kč

Jedná se o redukční jídelníček na dva měsíce, který je navržen tak, aby Vašemu tělu pomohla zredukovat tuk a v poslední fázi stabilizovala tělo, aby nedošlo k takzvanému JO-JO efektu.

Tento redukční jídelníček, spojuje to nejlepší ze všech redukčních jídelníčků v jeden redukční balíček.

Jídelníček je určený jak pro úplné začátečníky, tak i pro aktivní lidi, kteří chtějí zlepšit své výkony.

Pokud zvolíte tuto redukční procedurou, určitě neuděláte chybu.

Týdenní jídelníček web

ONLINE
JÍDELNÍČKY

Cena jídelníčku od 135 Kč

Populární týdenní jídelníčky, které jsou součásti členství členství!
Pravidelně přidáváme týdenní jídelníčky, aby vaše redukce byla co nejpestřejší. Jedná se o plně automatický jídelníčky, které ihned reagují na váš úbytek váhy. Což znamená, že dojde k okamžitému přepočtu surovin na vaší aktuální váhu.

Jediná podmínka je mít aktivní členství, (můžete si vybrat ze třech balíčků) a pravidelně přidávat váš progres do svého účtu.

Jednoduší už to opravdu nejde

Zhubni bez diety

ZHUBNOUT
BEZ DIETY

Cena jídelníčku od 250 Kč

Myslíte si, že nejde zhubnout bez diety?
Věřte, že jde a u spoustu lidí stačí nastavit pouze správné množství porce, zařadit trochu pohybu a omezit nezdravé pokrmy.
Vše tohle vám nabídne tento jídelníček, který ani nepovažujeme za dietu, ale spíš za pomůcku, k správnému nastavení našeho denního příjmu.
Ale i tento jídelníček je vytvořen na míru a velikost porce v něm je vždy nastavena, tak abyste přirozeně redukovali tuk a nepřicházeli o svaly.

Sacharidové vlny

SACHARIDOVÉ
VLNY

Cena jídelníčku: 497 Kč

Sacharidové vlny se často považují za jednu z nejlepších redukčních diet, které můžete držet, bez nutnosti kupování drahých surovin.

Nedělá vám problém disciplína? Máte pevnou vůli? A jste odhodlaní, to tentokrát zvládnout? Tak to je právě tato dieta určená právě vám. I když je dieta obtížnější na držení, jako odměnu má zas rychlejší výsledky, jak na váze, tak i na postavě.

Sledujte nás 🙂
facebook
instagram
youtube
youtube

Cvičení na doma

Přejít na začátek