Sportovní a turistické trasy

Rádi běháte, jezdíte na kole nebo provozujete turistiku?


Třeba zde najdete inspiraci na dnešní běh, anebo na víkendovou jízdu na kole. Snažím se dělat zajímavé a různorodé trasy, které osobně využívám pro naše volnočasové, ale i tréninkové aktivity. Některé trasy jsou přímo od nás, ale spousty tipů na výlety jsou od vás.
Máte svou oblíbenou trasu? Podělte se s ostatními a dejte tip třeba na zítřejší běh nebo na víkendový výlet s rodinou. Pro vložení trasy stačí kliknout ZDE, kde budete přesměrování na stránku, kam vložíte vámi oblíbenou trasu.

Trasy na běhání

Snažíme se vytvářet běžecké různorodé trasy, které se snažíme vést po měkkém povrchu (les, pole a louky). Možná to pro někoho přijde fyzicky náročnější, ale je nutné si uvědomit, že pro naše tělo je tento povrch daleko přirozenější. Sice běh na nerovném povrchu je někdy o dost pomalejší než na silnici, ale zas má jiné benefity, které určitě za to stojí. A proto vám určitě doporučujeme zařadit do svého běhu lesní a polní cestičky, a hlavně nezapomínejte na kopečky.

Trasy na turistiku

Česká republika je nádherná země plná zajímavých míst, které určitě stojí za podívání. A když takové místa spojíte i s krásnou turistickou trasou… no co lepšího na víkend s rodinou :). Pokud i vy máte nějaký tip na zajímavou turistickou trasu určitě nám jí pošlete a kdo ví třeba ta vaše trasa někomu zpříjemní dovolenou, nebo víkend s rodinkou.

Trasy na kolo

Cyklistika je oblíbená volnočasová aktivita. V naší zemičce najdete opravdu hodně cyklických tras, ale ne každá trasa je pro hobíky vhodná, nebo není pro naše ratolesti dostatečně zajímavé, a proto se budeme snažit zde nějaké tyto trasy pro vás shromažďovat.

Přejít nahoru