Jídelníček na hubnutí

který je vytvořený přímo na tebe!

Rozmanitost na Talíři

Klíč k Úspěšnému Hubnutí

V současné době, kdy je zdravý životní styl stále více v popředí, se mnoho lidí obrací k různým metodám hubnutí ve snaze dosáhnout svých zdravotních a estetických cílů. Správný jídelníček na hubnutí není pouze o omezení kalorického příjmu, ale také o pravidelném pohybu, který vám pomůže rychleji dosáhnout vašich cílů, ale také se budete cítit o dost líp.

Proč u jídelníčku nevydržíš?

Sepsal jsem nejčastější důvody:

ÚNAVA – Příliš extrémní snížení příjmu potravy způsobí to, že lidské tělo nemá dostatek energie a “upadne” do “nouzového” módu, kdy může být člověk často podrážděný, bez nálady a bez energie. Z dlouhodobého hlediska je to i velice nezdravé a ničím nám to neprozpívá.
OPAKOVATELNOST – Ty samé jídla každý týden, nebo dokonce každý den… no koho by to bavilo. Pestrost ve stravě je velice důležitá a neznamená to, hned že člověk musí vařit složitá jídla. Uvidíte, ze v našich týdenních jídelníčkách si uvaříte jídla, které nejen, že budou rychlá, ale také chutná a pestrá.
PSYCHIKA – Za nejčastější důvod přerušení redukční diety bychom řekli právě stav naší psychiky. A můžou za to hlavně extrémní redukční diety, které špatně reagují na náš potřebný příjem energie.

Flexibilní jídelníček

Co když vám konkrétní jídlo v jídelníčku nevyhovuje a budete ho chtít vyměnit za nějaké jiné? K tomu nám slouží jednoduchá aplikace, která je součástí členství a pomocí které si jednotlivé suroviny v jídelníčku jednoduše a rychle přepočtete na vaše oblíbené.

Vyvážený jídelníček pro celou rodinu

Pestrý chutný jídelníček, který nevyžaduje dlouhou přípravu jídel, je vždy aktuální a neustále se přizpůsobuje vaší postavě? Přesně takové jsou online jídelníčky.

V jídelníčku volíme běžné dostupné suroviny, které doplní vše potřebné bez nutnosti kupování drahých doplňků stravy. Pro lepší představu ti ukážeme z čeho jednotlivé makroživny v jídelníčku získáváme.

Bílkoviny – ryby, tvaroh, řecký jogurt a jiné mléčné výrobky, maso, vejce, obiloviny, luštěniny, sója, fazole a semínka
Sacharidy – těstoviny, kuskus, pohanka, bulgur, Guinea, fazole, čočka, zelenina (sladká kukuřice, hrášek, rajče, mrkev), ovoce i sušené, rýže, batát, ovesné vločky, různé racio chlebíčky,
Zdravé tuky – Avokádo, vejce, nejrůznější semínka a ořechy, tučné ryby, rostlinné oleje.
Vláknina – celozrnné pečivo, luštěniny, obiloviny, zelenina, ovoce, ořechy, knäckebrot, otruby
Omega 3 – Ryby, krevety, řasy, mandle, vlašské ořechy, rostlinné oleje (lněný, arašídový a řepkový olej).

Hubnutí s Láskou k Jídlu

PESTROST JÍDEL – Jídelníček je vytvořen vždy na celý týden a vy si můžete vybírat mezi několika týdenními jídelníčky, které neustále přidáváme. Nemusíte se bát, že budete mít na talíři jedno a to samé jídlo.
JÍDLA PRO CELOU RODINU – Jídla v jídelníčku jsou běžná jídla, které si doma určitě vaříte akorát si pravděpodobně nedáváte správnou porci. S tímto jídelníčkem uvaříte jídlo pro celou svou rodinu a vy si nandáte pouze vaší porci. Tedy žádné dvojité vaření a žádné omezování rodiny.
RYCHLÁ JÍDLA Z BĚŽNÝCH SUROVIN – Jídla v každém týdenním jídelníčku jsou opravdu jednoduchá. Uvařit je zvládne opravdu každý. Nemusíte se bát, že v jídelníčku narazíte na předražené nebo exotické suroviny. Suroviny, z kterých budete vařit jsou běžně k dostání v každém obchodu.
NÁKUPNÍ SEZNAM NA CELÝ TÝDEN – U každého týdenního jídelníčku máte nákupní seznam na celý týden. Nákupní seznam vám přijde na váš email ve formátu PDF, který si jednoduše vytisknete a v obchodě postupně odškrtáváte co již máte v nákupním košíku. Nelekněte se z délky nákupního seznamu, z množství másla, vajec a jogurtu, uvědomte si, že se jedná o jídlo na celý týden.
PITNÝ REŽIM – v jídelníčku najdete i doporučený pitný režim, který byste měli během dne splnit. Pitný režim se rozumí čistá a neochucená voda. Pokud nemáte rádi čistou vodu doporučujeme ochutit vodu citrónem.

Týdenní jídelníček

Každý týden si můžeš zvolit jiný jídelníček

Vyvážený jídelníček

Online Fitness
Instagram

Buď svůj
Přejít nahoru