Funkční silové cvičení pro ženy i muže

Silový trénink – formax

Ideální na získání fyzičky, redukce tuku a zpevnění těla!


Silový trénink

Co to je Formax?

Cílem toho to silového tréninku je neustále posouvat vaše výkony, zvyšovat sílu a zpevňovat tělo.
Jedinečný silový trénink, u kterého není nutné zvedat těžké váhy a proto je tento trénink bezpečnější, než u klasického posilování s těžkými váhami.
Vaším úkolem je provést správně co největší počet opakování do jedné minuty a to 4krát po sobě s 20s odpočinkem mezi sériemi. Celkem na vás čeká 10 – 12 cviků, kde se střídají Kardio cviky bez zátěže a silové cviky se zátěží.
Každý cvičenec obdrží svou tabulku, kam píše své výkony, po dokončení tabulka zůstane u nás a na dalším tréninku na ní dáme nový papír, aby cvičenec nekoukal jak se mu vedlo minulý trénink. Podívat se a porovnat se může až na konci tréninku 🙂 . Cviky měníme jednou za dva až tři měsíce, podle výkonnosti cvičenců.

Rezervuj se

Žádná akce / trénink pro tento den
Máte účet?
Žádná akce / trénink pro tento den

Jak silový trénink – ForMax probíhá?

Rozcvička

Každý náš trénink začínáme lehkou rozcvičkou, která slouží pro zahřátí těla, aby nedošlo ke zranění, ale taky je velice důležitá pro „vytvoření“ kyslíkové zásoby. Jednoduše řečeno, rozcvička má za úkol připravit naše tělo na hlavní trénink.

Cviky v rozcvičce jsou dynamické a opravdu lehké. V rozcvičce nepoužíváme žádné činky či jinou zátěž, protože naše tělo ještě není připravené na silové cvičení a mohlo by dojít k poranění.

Samotný trénink ForMax

Když už jsme dostatečně zahřátí, rozdáme každému cvičenci tabulku společně s fixou. Na papíru je 10 až 12 cviků a vedle každého cviku jsou 4 kolonky, kam se každé kolo bude psát počet opakování.

Každé kolo je nastaveno na 60s (1 minuta), mezi každým kolem je 15 – 25s pauza. Vždy provádíme 4 kola po sobě a to zdůvodu aby daná svalová partie se pořádně procvičila.

Cviky se provádí vždy za sebou, jak jsou napsané na papíře.

ForMax je postavený tak, aby vás nutil ze sebe dostat vždy o trochu víc. 

Protahování

Po tréninku je nutné se VŽDY protáhnout, abychom uvolnili svaly a tím pomohli k rychlejší regeneraci. Strečink je také důležitý proto, aby se nezkracovaly svaly. Protahování trvá cca 5–10 minut na konci tréninku.

Kdo s námi cvičí?

Silový trénink


MUŽI I ŽENY!

Cviky zvládnou jak ženy, tak i muži. Cviky jsou flexibilní a dají se jednoduše upravit, aby cvik zvládl muž či žena.

ZAČÁTEČNÍK I PROFÍK​!

Každý jednou začínal i ten nejlepší sportovec začínal stejně jako začínáš ty a postupně se zlepšoval až je dnes profík. Nemusíte se bát, že cvičení nezvládnete a nebo naopak se tam budete nudit, každý cvik má několik modifikací, takže si zvolíte lehčí variantu a nebo těžší. Cvičení si prostě užije každý.

NEZÁLEŽÍ NA VĚKU!​

Cvičí s námi jak lidé, kterým je přes 50, tak i naše děti ve věku 8 let. Vždy upravíme cviky, tak aby je každý zvládl a neublížil si.


Co potřebujete na silový trénink
a jak se registrovat?

Co sebou na funkční silový trénink?

  • Pohodlné oblečení:zvolte takové oblečení, v kterém se cítíte pohodlně a příjemně. Nezapomeňte, že se pravděpodobně budete potit a i proto zvolte oblečení, které i mokré není nepříjemný. Pokud nemáte tip na oblečení, určitě můžeme doporučit naše trička, která jsou na cvičení navržena – Buď fit v našem oblečení
  • Pohodlné boty: boty musejí být pevné a pohodlné.
  • Ručník:jelikož se budete přesouvat mezi stanovišti, je nutné mít pod sebou vždy ručník, aby cvičenec po vás neležel ve vašem potu. Také abyste si mohli utřít svůj pot.
  • Lahev na pití:plastová láhev do které si můžete natočit čistou vodu a nebo klidně koupenou balenou vodu. NIKDY si nedávejte / nekupujte pramenitou / jemně perlivou vodou a nebo sladké nápoje. Voda je nejlepší zdroj tekutiny co může být a hlavně pokud byste pily vodu s bublinkami bude vám zaručeně špatně od žaludku.

Přihlásit se na hodinu, můžete několika způsoby:

  • Provést registraci přes web – Odkaz najdete v horní části a nebo můžete použít tento odkaz – Registrace na hodinu
  • Provést registraci přes facebook.- Jednoduše napište soukromou zprávu na náš facebook a nebo požádejte o přidání do soukromé skupiny na messengeru – odkaz na facebook ZDE
  • Provést registraci přes instagram. – Jednoduše napište soukromou zprávu na náš instagram napsat zprávu
  • Provést registraci přes whatsapp. – Jednoduše napište soukromou zprávu přes aplikaci whatsapp – napsat zprávu
Funkční silový trénink

Kde intervaloý trénink probíhá?

Hořešovice

Hořešovice 33 / 273 74

Kdy intervaloý trénink probíhá?

Od 18:00

Cena intervalového tréninku

  1. Jednorázová platba v hotovosti: 70 Kč
  2. Platba fofrměnou: 70 fofráku (63 Kč)
Pořídit si fofráky (permanentku)
Silový trénink

Silový trénink
Cvičíme doma

Silový trénink

Nejste přihlášení do svého účtu

Abychom vám mohli přičíst fofráky, musíte být přihlášení

Jednoduše se přihlaste pomocí tohoto odkazu, kde také můžete provést registraci –

Po přihlášení prosím opět klikněte na odkaz „koupit fofráky„, kde už budete mít možnost si fofráky objednat

.

Powered by
Přejít nahoru