Fitness aplikace

které vám pomohou se udržet fit!

BMI 1

Vypočítej si své BMI


Vypočítejte si ideální váhu. BMI ukazuje, jak jste na tom se svou váhou vzhledem ke své výšce. Výpočet BMI vám ukáže, jestli byste neměli svou váhu změnit.

Přepočet kcal na Kj

Přepočet kcal na kj


Jak převést kilokalorie na kilojouly a obráceně? Vytvořily jsme pro vás jednoduchou aplikaci, kam stačí napsat kj/kcal a hned budete vědět požadovaný přepočet.

Vytvoř si trénink

Vytvořte si trénink


Pomocí této aplikace si jednoduše vytvoříte svůj trénink, který po odeslání vám přijde na email ve formátu PDF, takže si trénink jednoduše vytisknete.

Posiluj efektivně

Posiluj efektivně


Chcete se posouvat a zvedat těžší váhy, ale nevíte jak si správně nastavit počet opakování a k tomu požadovanou zátěž? Tato aplikace vám určitě pomůže!

Přepočet surovin

Přepočet surovin
do jídelníčku


Pokud máte od nás jídelníček, a potřebujete si nějakou surovinu upravit ať z důvodu, že surovinu nemáte doma anebo zrovna máte chuť na jinou. Tato aplikace vám vše zařídí!

Jak spálit 1000 kcal

Jakým pohybem
nejvíce spálíte?


Který pohyb nám nejvíce pomáhá hubnout? A jaký druh pohybu si zvolit, abyste při něm spálili co nejvíce kalorií? Hubnutí nemusí být jen nepříjemná dřina, můžete si ho užít. Zjistěte při jaké aktivitě nejvíc pálíte.

Kolik energie obsahuje pití

Kolik kalorií
se skrývá v pití


Kolik energie mají nápoje? A kolik energie se skrývá v alkoholických nápojích? Zjistěte si kolik energie přijmete, když jdete na „jedno“.

Přejít nahoru