Fitness aplikace

které vám pomohou se udržet fit!

Vypočítej si
své BMI


Vypočítejte si ideální váhu. BMI ukazuje, jak jste na tom se svou váhou vzhledem ke své výšce. Výpočet BMI vám ukáže, jestli byste neměli svou váhu změnit.

Vypočítej si
své WHR


WHR (Waist Hip Ratio) je měřítkem, které se používá v oblasti zdraví a fitness k posouzení distribuce tělesného tuku a k odhadu rizika vývoje různých zdravotních problémů.

Posiluj
efektivně


Chcete se posouvat a zvedat těžší váhy, ale nevíte jak si správně nastavit počet opakování a k tomu požadovanou zátěž? Tato aplikace vám určitě pomůže!

Přepočet surovin
do jídelníčku


Pokud máte od nás jídelníček, a potřebujete si nějakou surovinu upravit ať z důvodu, že surovinu nemáte doma anebo zrovna máte chuť na jinou. Tato aplikace vám vše zařídí!

Přepočet
kcal na kj


Jak převést kilokalorie na kilojouly a obráceně? Vytvořily jsme pro vás jednoduchou aplikaci, kam stačí napsat kj/kcal a hned budete vědět požadovaný přepočet.

Jakým pohybem
nejvíc spálíš?


Který pohyb nám nejvíce pomáhá hubnout? A jaký druh pohybu si zvolit, abyste při něm spálili co nejvíce kalorií? Hubnutí nemusí být jen nepříjemná dřina, můžete si ho užít. Zjistěte při jaké aktivitě nejvíc pálíte.

Kolik kalorií
se skrývá v pití


Kolik energie mají nápoje? A kolik energie se skrývá v alkoholických nápojích? Zjistěte si kolik energie přijmete, když jdete na „jedno“.

Přejít nahoru