Sacharidové vlny

Oblíbená redukční dieta pro ženy i muže,
a že to jde i s úsměvem se můžete přesvědčit v recenzích.


Sacharidové vlny drží jak ženy, tak i muži.

Svou oblíbenost si sacharidové vlny získali hlavně proto, že jsou u nich vidět výsledek opravdu hodně rychle. Na druhou stranu jsou, ale sacharidové vlny postaveny na disciplíně a odříkání. Pokud se pro tento jídelníček rozhodneš a skutečně budeš poctivý/á z výsledků budeš určitě nadšený/á.
Svou redukci můžeš podpořit naším online členství za zvýhodněnou cenu. Díky jídelníčku budeš redukovat tuk a své tělo zpevníš s naším online cvičením

Sacharidové vlny pomáhají redukovat tuk i těm nejlepším sportovcům světa. Tento fitness jídelníček patří mezi nejefektivnější způsoby, jak snížit tělesnou váhu.
Sacharidové vlny využívají princip zvaný „cyklování sacharidů“. Toto cyklování v lidském těle zapříčiní opravdu minimální zpomalování metabolismu a tím umožňují velice efektivně spalovat tělesný tuk.

Říkáš si: „Chci zhubnout„, ale nevíš, kde začít?

Jsem zde, abych ti na této cestě pomohl, poskytl ti nástroje, rady a podporu, kterou potřebuješ k dosažení svého cíle.

Hubnutí není jen o kaloriích a cvičení. Jde o mnohem více – o změnu životního stylu, o získání nového vztahu k jídlu, o pochopení vlastního těla a mysli.
Je čas začít novou kapitolu ve svém životě, kde budeš mít kontrolu, cítit se lépe a dosáhnout postavy, po které toužíš.

Připoj se k nám na této inspirující cestě a objev, co všechno můžeš dosáhnout!

Získáš nejen Sacharidové vlny!

Když se rozhodneš pro můj dietní plán, nejenže získáš vyvážený jídelníček, ale také řadu dalších benefitů, díky kterým bude tvoje cesta za lepším zdravím a postavou hladká a motivující.

 1. On-line fitness až na 3 měsíce*:
  1. Společně s jídelníčkem ti nabízím přístup k online cvičením.
 2. Redukční deník pro sledování svého progresu:
  1. Vím, jak důležitá je motivace. S redukčním deníkem si můžeš jednoduše zaznamenávat svůj pokrok, stanovovat si cíle a sledovat, jak se ti daří je plnit.
 3. Tréninkové plány na doma*:
  1. Ať už nemáš čas chodit do posilovny nebo prostě upřednostňuješ cvičení v soukromí, moje tréninkové plány na doma ti poskytnou vše, co potřebuješ k efektivnímu workoutu.
 4. Online konzultace:
  1. U mě nejsi „jen číslo„. Po zakoupení balíčku mě můžeš kdykoliv oslovit a konzultovat své pokroky, problémy a nebo pokládat otázky. Jsem tu pro tebe každý den. Po přihlášení do svého účtu získáš VIP přístup do uzavřené komunikace.
 5. Nenech své sny o zdravějším a štíhlejším já jen v oblacích. S naším komplexním balíčkem to dokážeš. Přidej se k nám a zažij proměnu svých snů!

  * Po uplynutí 3měsíců je možné získat opět přístup s naším členstvím – více o členstvím

Sacharidové vlny skutečně na míru

Nastav si jídelníček, tak aby ti vyhovoval

 1. Zvol si počet porcí:
  1. je pouze na tobě, jestli upřednostňuješ 3 nebo 5 jídel během dne.
 2. Jídla pouze z běžných surovin:
  1. všechny jídla se skládají z běžně dostupných surovin, které kdekoliv koupíš.
 3. Rovnoměrné rozložení jídel:
  1. na základě vyplnění dotazníku ti navrhneme, kdy a jaké jídlo bys měl jíst.
 4. Velká flexibilita:
  1. potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jiné díky naší webové aplikaci.
 5. Velká pestrost jídel
Redukční jídelníček

Proč zvolit sacharidové vlny:

 • Efektivně budujete svalovou tkáň
 • Účinné spalování podkožního tuku
 • Spolehlivá redukce hmotnosti
 • Zachování svalové hmoty

Pro koho nejsou vhodné:

 • Nemocní lidé – Lidé s nemocemi trávicího ústrojí, ledvin, žlučníku, jater a lidé, kteří mají zdravotní problémy typu: cukrovka, nemoci srdce apod.
 • Děti ve vývoji – potřebují vyváženou stabilní stravu. Pro ně doporučujeme tento redukční jídelníček
 • Ženy, které jsou těhotné anebo se snaží otěhotnět
 • Lidi trpící astmatickými záchvaty

Jak probíhá objednávka jídelníčku

a kdy jídelníček obdržíš?

 1. Provedení objednávky:
  1. Po odeslání objednávky obdržíš email (zkontroluj si prosím spam / hromadnou poštu) s potvrzením a s odkazem na formulář, v kterém je potřeba vyplnit údaje, abych mohl pracovat na jídelníčku.
 2. Odeslání formuláře:
  1. Po vyplnění a odeslání formuláře, tě budu co nejdříve kontaktovat a spolu doladíme případné dotazy. Hotový jídelníček se snažím odeslat do dvou dnů (pracovní dny).
 3. Obdržení jídelníčku:
  1. Jídelníček ti odesílá ve formátu PDF na email, také ho najdeš ve svém, účtu v sekci „osobní složky“(musíš mít vytvořený účet a být přihlášený). Také je možné jídelníček odeslat v papírové podobě, který odesíláme po sedmi dnech držení jídelníčku. To je z toho důvodu, kdybychom něco v jídelníčku změnili, tak aby jsi měl/a v papírové verzi finální a funkční podobu.

Jak postupovat při držení redukčního jídelníčku

 • I dobré načasování je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánuješ velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně bys držení jídelníčku porušil, a to není dobrý začátek. Pokud už se nedá nic dělat a dojde k porušení jídelníčku z důvodu oslavy, určitě si nic nevyčítej a následující den se vrať zpět k jídelníčku. Pokud to bude jeden den z měsíce určitě se nic nestane.
 • Před samotným držením jídelníčku doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití, a to aspoň dva dny před zahájením držení redukčního jídelníčku.
 • Během držení jídelníčku se snaž opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“. Například, jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15 g. Pokud kupuješ stejnou krájenou šunku, tak si můžeš zvážit plátek a už víš, kolik plátku si vždy můžeš dát. Velice ti to urychlí přípravu jídel.
 • A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že ti jídelníček ukázal, jaká jídla bys ve svém jídelníčku neměl/a mít a jak velké porce bys měl/a jíst. Poslední fáze jídelníčku je „stabilizační“, která ti zaručeně pomůže k návratu k tvojí normální stravě. A ze zkušeností víme, že právě tuto část jídelníčku využívají lidé po dlouho dobu, protože s ní se dá redukovat dlouho aniž by vás nějak extra omezovala.

Co o nás říkají naši klienti

Všem moc děkujeme za každou zpětnou vazbu

 • Se sestrou na soukromé hodiny chodíme už nějakou dobu a i za ni mohu říct, že jsem velice spokojené. Trénink je plný zábavy, motivace a potu.?

  Tereza Kraslová Avatar Tereza Kraslová
  30/03/2022
 • Skvělé přátelské prostředí. Díky cvičení s Bud svůj jsem zhubla 10 kg!

  Adéla Rich Avatar Adéla Rich
  15/09/2021
 • Super tréninky které vás nenechají suchým. Stále nějaké akce a výzvy. ?

  Radim Janoušek Avatar Radim Janoušek
  15/09/2021
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  Martin Šlajchrt Avatar Martin Šlajchrt
  04/02/2022
 • Chcete pro sebe něco udělat? Zdravé jíst, zhubnout nebo cvičit a zároveň aby Vás to finančně nepoložilo? Pak jste na správné adrese. Doporučuji z osobní zkušenosti. Ideální i pro... Více

  Majkl Bigboss Avatar Majkl Bigboss
  22/11/2021
 • Je to pes??

  Miroslav Vepřek Avatar Miroslav Vepřek
  15/09/2021
 • Pana Duchka mohu jen doporučit. Je to trenér s velmi milým, osobitým, vstřícným přístupem. Vždy pečlivě připraven, ochoten, poradí, pomůže, vysvětlí ???‍♀️

  LP Avatar LP
  14/09/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů. Podpora... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  02/02/2022
 • Petr Duchek= profi trenér s krásnou duší...vysvětlí ,poradí,předvede,ukáže...s úsměvem na tváři...dětem i dospělým.Nic není problém.Navíc je jeho energie prudce nakažlivá.Jsem ráda za příležitost cvičit pod jeho vedením.

  Dagmar Bírová Avatar Dagmar Bírová
  23/06/2023
 • Já jsem se cvičením naprosto spokojená. Po15 měsících onkologické léčby se opět vracím k Petrovi cvičit. Cvičení mi přizpůsobí k mým schopnostem, abych nezatěžovala partie které nemohu namáhat. Ale nejlepší... Více

  Šárka Opatová Avatar Šárka Opatová
  02/02/2022

Redukční jídelníček

Instagram

Buď svůj
Nákupní košík
Přejít nahoru