Zhubnout bez diety

Jednoduchá redukční dieta

kterou můžeš držet roky, a přesto tě nebude omezovat.

Jak zhubnout břicho

V čem se tento jídelníček liší od klasických diet?

Můžeš si zvolit z více jak 40 jídel, které lze neustále modifikovat. – Takže žádný stereotyp.
V jídelníčku jsou i jídla, která se nemusejí ohřívat, a proto jsou vhodná například i pro řidiče z povolání nebo pro lidi, kteří rádi chodí do přírody
Jídelníček se neustále doplňuje o nové pokrmy, aby se co nejvíce přibližoval běžnému stravování. – Nikdo přeci nechce být jen na zelenině :).
Jídla v jídelníčku jsou vždy z běžně dostupných surovin, jsou rychlá na přípravu a snadná na uvaření. Takže i muži si zvládnou připravit jídlo na celý den sami. – A jejich partnerky se budou moci věnovat chvilku sami sobě 🙂 .
V jídelníčku najdou pokrmy jak “všežravci”, tak i vegetariáni. – Snažíme se, aby byl jídelníček co nejvíce pestrý.
Osobní trenér

Snídaně

Vzpomínáte, jak nám naše babičky říkaly, že zdravá snídaně je nejdůležitější jídlo dne? Vydatná a vyvážená fitness snídaně Vám nejen nastartuje metabolismus, ale také ovlivňuje to, jak se celý den budete cítit a kolik energie budete mít. Nechte se inspirovat našimi zdravými recepty pro netradiční snídaně.

Svačina

Zdravé svačiny jsou mezi hlavními jídly dobrou volbou pro správnou funkci Vašeho metabolismu. Zejména pokud máte aktivní den, tak je svačina důležitá pro pravidelný přísun energie.

Oběd

Obědy mohou být i zábavné a plné samých dobrot. Vybírejte z desítky zdravých receptů, které si můžete uvařit na Váš příští oběd.

Večeře

Večeře je jídlo, které zakončuje náš celý den a které má být vychutnáváno. U večeře se často schází rodina, randí u ní milenci, anebo se prostě doplňuje se oblíbeným televizním pořadem. Prostě relax.

Koupit si redukční jídelníček

Chceš mít jídelníček za polovic?

Aktivuj si členství a získej slevu 250 Kč

Redukční jídelníček

Už jsme pro vás vytvořili
přes 400 jídelníčků!

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento redukční jídelníček a dosáhli svého cíle.

Redukční jídelníček na míru

Vaše výsledky
jsou úžasné!

Společně jsme už shodili přes 3000 kg. Máme radost, jak vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Jídelníček na hubnutí

Každý klient
je pro nás důležitý!

Děkujeme za vaše zpětné vazby, které nám dělají obrovskou radost a nesmírně si vážíme vašeho doporučení!

Pro koho je tento redukční jídelníček

 • Pro muže, ženy děti
 • Pro sedavé zaměstnání, ale i pro aktivní povolání
 • Pro sportovní i pasivní lidi
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro lidi se slabší vůlí

Benefity redukčního jídelníčku

 • Možnost si zvolit počet porcí – 3 anebo 5
 • Jídla pouze z běžných surovin
 • Časy jídel – u každého jídla jsou orientační časy
 • Pestrost jídel – v jídelníčku je až 24 jídel
 • Velká flexibilita

Jak probíhá objednávka jídelníčku

a kdy jídelníček obdržíš

Provedení objednávky

Po odeslání objednávky obdržíš email s potvrzením a s odkazem na formulář, v kterém je potřeba vyplnit údaje, abychom mohli pracovat na tvém jídelníčku.

Odeslání formuláře

Po vyplnění a odeslání formuláře, který jsi obdržel v emailu a vyjasnění veškerých dotazů, které můžeš kdykoliv položit. Začneme pracovat na tvém jídelníčku. Jídelníček se snažíme odeslat do dvou dnů (pracovní dny).

Obdržení jídelníčku

Jídelníček ti odesíláme ve formátu PDF na email, který uvedeš ve formuláři. Dále jídelníček najdeš v sekci osobní složky (musíš mít vytvořený účet).

Přátelská a profesionální konzultace

Nemusíš se bát, že by tvůj dotaz byl hloupý. Jsme tu pro tebe, abychom ti ukázali směr, poradili ve věcech, které ti nejsou jasné a motivovali v dnech kdy to chceš vzdát. Není ostuda si přiznat, že potřebuji pomoc. Budeme se na tvoje dotazy těšit Petr a Danča.

Jak postupovat při držení redukčního jídelníčku

I dobré načasování je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánuješ velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně bys držení jídelníčku porušil, a to není dobrý začátek.
Pokud už se nedá nic dělat a dojde k porušení jídelníčku z důvodu oslavy, určitě si nic nevyčítej a následující den se vrať zpět k jídelníčku. Pokud to bude jeden den z měsíce určitě se nic nestane.
Před samotným držením jídelníčku doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití, a to aspoň dva dny před zahájením držení redukčního jídelníčku.
Během držení jídelníčku se snaž opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“.
Například, jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15 g. Pokud kupuješ stejnou krájenou šunku, tak si můžeš zvážit plátek a už víš, kolik plátku si vždy můžeš dát. Velice ti to urychlí přípravu jídel.
A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že ti jídelníček ukázal, jaká jídla bys ve svém jídelníčku neměl/a mít a jak velké porce bys měl/a jíst. Pokud bys jsi měl/a nějaké otázky, určitě se na nás obrať.

Máte dotaz na Redukční jídelníček?

Práce je nám koníčkem

Vkládáme do ní srdce a pracujeme s rozumem

 • Tréninky vždy velice pěkně připravené na posílení celého těla. Ten kdo potřebuje shodit nějaké to kilo nebo se jen udržet v kondici, tak bude určitě velice spokojený. Pro ty co... Více

  Ondrej Suk Avatar Ondrej Suk
  08/02/2022
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole! Mohu jen doporučit.

  Jaroslav Miller Avatar Jaroslav Miller
  15/02/2022
 • Skvělé přátelské prostředí. Díky cvičení s Bud svůj jsem zhubla 10 kg!

  Adéla Rich Avatar Adéla Rich
  15/09/2021
 • Se sestrou na soukromé hodiny chodíme už nějakou dobu a i za ni mohu říct, že jsem velice spokojené. Trénink je plný zábavy, motivace a potu.?

  Tereza Kraslová Avatar Tereza Kraslová
  30/03/2022
 • S Petrem alias Ducháčkem jsou skvělé kruhové tréninky, kde každý sundá přebytečné tuky a vyleje si hromadu endorfynů. Malá pohodová parta lidí a super atmosféra, jak pro začátečníky, tak pokročilé.

  Roman Pinkava Avatar Roman Pinkava
  03/02/2022
 • Velice přátelský a profesionální přístup. Při tréninku je vždy skvělá atmosféra. Hodina nikdy není stejná, což mě velice baví a na každé cvičení se těším.

  Lucie Ko Avatar Lucie Ko
  15/09/2021
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  Martin Šlajchrt Avatar Martin Šlajchrt
  04/02/2022
 • Pana Duchka mohu jen doporučit. Je to trenér s velmi milým, osobitým, vstřícným přístupem. Vždy pečlivě připraven, ochoten, poradí, pomůže, vysvětlí ???‍♀️

  LP Avatar LP
  14/09/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů. Podpora... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  02/02/2022
 • Petr je skvělý trenér s velmi profesionálním a chápavým přístupem. Oceňuji i trpělivost jakou se mnou jako absolutním nesportovcem měl. Kombinace jídelníčku na míru a individuálních (ale určitě i skupinových)... Více

  Lenka M Avatar Lenka M
  15/05/2022

Redukční jídelníček
Cvičíme doma

Přejít nahoru