Chceš se zbavit tuku a zpevnit tělo?

Osobní fitness trenér

Cvičit spolu můžeme u vás doma, ve fitness anebo online.

Osobní trenér Slaný

Ahoj, jmenuji se Petr Duchek a rád budu tvůj osobní trenér.

Již několik let působím jako online a osobní trenér. Myslíte si, že sportovcem se musíte narodit? Nebo že tloušťka je nemoc? Bohužel (bohudík) Vás musím vyvést z omylu, jelikož i já jsem byl dlouhá letá na té druhé straně a bojoval jsem s obezitou.
Od školky jsem byl vždycky ten, co měl první prázdný talíř. A ve škole tomu nebylo jinak, ani tam jsem nenašel lásku ke sportu. No a v pracovním životě? Sedavé zaměstnání, nepravidelná strava a k tomu láska k různým nezdravým pochoutkám si svou daň vybrala a moje váha dosáhla 130 kg.
Jednoho dne jsem si řekl, takhle to dál nejde, musím to změnit a začal jsem na sobě pracovat (začátek byl opravdu těžký).
Po pár měsících jsem si uvědomil, že mě to vlastně baví a začal jsem se v oblasti výživy a cvičení více vzdělávat až jsem se rozhodl udělat trenérský kurz a od té doby se pravidelně vzdělávám.
Nyní už přes 7 let pomáhám lidem, a to nejen s obezitou, ale také od bolesti zad, hlavy a další problémy, které mají často zdroj ve špatném fyzickém stavu (dysbalance, špatné náviky a oslabení některých svalů).

Dokázal jsem to já, proč byste to nedokázali VY?

Osobní trenér nejen pro začátečníky

Hledáte osobního trenéra, ale bojíte se?

Trápí Vás přebytečný tuk, nedostatek svalové hmoty nebo chcete zlepšit Vaší fyzičku a cítit se lépe?

Připravujete se soutěže nebo se chcete dostat do „formy“?

Se vším Vám rád pomohu. Opravdu nezáleží na Vaší váze, fyzičce nebo zkušenostech. Se mnou se nemusíte bát ani, pokud trpíte nadváhou a při chůzi do schodů se zadýcháváte. Na základě Vašich cílů, požadavků a zdravotního stavu vytvořím individuální tréninkový plán, který vám pomůže být zas fit a cítit se lépe.
První a nejdůležitější krok jste už udělali, a to, že jste se odhodlali pro změnu! Velice rád budu Vaším průvodcem, dodám Vám potřebnou motivaci a podporu při cestě za splnění Vašeho cíle. Vy to zvládnete!

Jak často cvičit, aby byly vidět výsledky?

Zpravidla doporučujeme cvičení s trenérem alespoň dvakrát týdně, aby docházelo k viditelnějším pokrokům. Také je dobré osobní trénink doplnit o další pohybové aktivity, které už nemusejí být nějak extrémně náročné, může se jednat o procházky s rodinou, jízdou na kole anebo různé míčové hry. Tyto doplňkové aktivity vám také pomohou a urychlí vaši cestu.

Osobní trénink ve Slaném

Moje specializace

 • Individuální trénink:
  – Příprava závodníků na různé soutěže
  – Redukce tělesné hmotnosti
  – Nabírání svalové hmoty
 • Vyrovnání svalové dysbalance:
  – Strečink k uvolnění přetížených svalových skupin
  – Posílení hlubokého stabilizačního systému
  – Správné dýchání a držení těla při cvičení
  – Správné držení těla v běžném životě
 • Sestavování jídelníčku na:
  – redukci tuku, rýsování, nabírání svalů
 • Tréninkové plány na:
  – běh, redukci, zpevnění, zvýšení fyzické kondice a zpevnění těla
 • Ukážeme vám:
  – jak správně cvičit, jak vyváženě jíst a jak si věřit

Cena osobního tréninku

 • JEDNORÁZOVÁ LEKCE
  – Pro 1 – 2 osoby: 500,- Kč
  – Pro 3 – 6 osob: 750 Kč
 • Permanentka na 10 lekcí
  – Pro 1 – 2 osoby: 4500 Kč (450,- Kč/hodina)
  – Pro 3 – 6 osoby: 6750 Kč (675,- Kč/hodina)
 • Konzultace
  – V oblasti stravy, suplementace, tréninku: 500kč /hod (při dlouhodobé spolupráci zdarma)
 • Sestavení plánu
  – Tréninkový plán: (500 – 800,- Kč)
  – Výživový plán (je možná ON-LINE spolupráce): 187 Kč

Zrušení hodiny a poplatky

Poplatky fungují na obě strany, tedy pokud trenér zruší hodinu, má klient nárok na slevu na další hodinu. A pokud zruší hodinu klient, musí zaplatit poplatek na následující hodině. Níže jsou popsaný poplatky versus počet hodin před termínem osobního tréninku s klientem

 • 24+ hodin před začátkem osobního tréninku.
  – Bez poplatků
 • 23 – 8 hodin před začátkem osobního tréninku.
  – Proplacení 50% ceny z hodiny, na kterou jste nedorazili
 • Méně než 8h před začátkem osobního tréninku.
  – Proplacení 100% ceny z hodiny, na kterou jste nedorazili

Neboj se a udělej první správný krok

Na osobním tréninku ti pomůžeme od bolesti, zvýšíme tvé sebevědomí a zpevníme tělo

Osobní tréninky využívají

MUŽI I ŽENY!

Ke každému přistupuji individuálně a snažím se vždy maximálně přiblížit k představě klienta, a to nehledě na pohlaví

DĚTI I BABIČKY ČI DĚDOVÉ

Osobní tréninky využívají jak lidé, kterým je přes 50, tak i naše děti ve věku 8 let. Vždy se přizpůsobíme klientovi a jeho možnostem, tak aby to bylo vždy ku prospěchu klienta.

ZAČÁTEČNÍCI I PROFÍCI​!

I když osobní tréninky nejčastěji využívají začátečníci i profík se potřebuje dohled, důraz na techniku a tréninkový plán. Začátečníka naučíme cvičit a profíka posuneme dál.

Jak probíhají první lekce

osobního tréninku.

Domluvení termínu

S klientem si telefonicky domluvíme termín a místo prvního osobního tréninku. Také si s klientem ve zkratce povíme, jaké jsou jeho cíle a čeho by chtěl dosáhnout, abych se mohl připravit na hodinu.

První hodina

První hodina je rozdělena na několik částí. V první části se blíže s klientem seznámím a společně vyplníme jednoduchý dotazník, který mi pomůže zjistit o klientovi víc (zdravotní problémy, dysbalance, návyky a cíl).

V další části provedeme diagnostiku pohybového aparátu, který dost často ukáže problémy, s kterým klient přišel (bolesti zad, hlavy atd) anebo jen špatné návyky v chůzi, nebo držení těla.

V poslední části, která často následuje i do další hodiny je zjištění, jak je na tom klient po fyzické stránce. Tedy jak dýchá, jestli cviky zvládne a s jakou technikou.

Následující hodiny

Následující hodiny jsou navrženy, tak abychom se postupně dostali ke klientovým požadavkům. Ale nejdříve je nutné, aby klient zvládal základy, tedy správně dýchat, umět techniku daných cviků. Potom se můžeme posouvat dál. Délka těchto nudnějších hodin se odvíjí od šikovnosti klienta a o jeho fyzickém / zdravotním stavu, ale většinou se jedna o 1 – 2 hodiny.

Vyhodnocení a průběh spolupráce

Ke každému klientu přistupuji profesionálně, ale také přátelsky. Je nutné, abychom si s klientem nelhali a byli k sobě maximálně upřímní, jen tak se můžeme společně dostat k vašemu cíli. Tréninky se vždy upravují, tak aby klienta bavili a zároveň, aby mu pomáhali se zdokonalovat. Pokud máte jakékoliv dotazy určitě mě kontaktujte – ZDE.

Kde probíhají osobní tréninky

House of Pain

Stehlíkova 1245/1, 274 01 Slaný

Hořešovice

Hořešovice 33, 273 74

U klienta doma

Pouze v okolí Slaného

 • Osobní tréninky doma jsou stále populárnější. A to z časových důvodů, nemožnost sehnání hlídání pro děti anebo být prostě ve „svém“ a nemít stres z cizího prostředí. Nemusíte se stydět a nemusíte se bát, že osobní trénink doma je méně kvalitní než trénink ve fitku.
 • Na osobní trénink u sebe doma potřebujete pouze kousek místa (2m / 2m). Ostatní věci si už přivezu s sebou. I doma se dá cvičit s činkami, kettlebellem, medicinbalem, odporovými gumami atd.
 • Doprava na osobní tréninky je v ceně lekce, a to po Slaném a okolí (do 10 km). Vzdálenost nad 10 km se platí 100 Kč k ceně lekce. Pokud máte jakékoliv dotazy, určitě nás kontaktujte.

Vyberte si volný termín na osobní trénink

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle

Osobní trenér Slaný

Přejít nahoru