Posiluj efektivně

Jak používat aplikaci

Postup

 1. Vyplnit email – bez něj ti tréninkový plán nepřijde
 2. Zvolit si počet cviků
 3. Zvolit si zaměření tréninkového plánu
 4. Vybrat si, na jaké části jsou cviky v tréninkovém plánu zaměřené
 5. U každého cviku je nutné vyplnit název/popis cviku. Své RM, ze kterého ti nastavíme efektivní váhu a počet opakování
 6. U RM máš dvě možnosti, buď znáš svou maximální váhu anebo je nutné jí dopočítat pomocí vzorečku. Jak zjistit své RM pomocí menších vah zjistíš – ZDE

Pole v hlavičce

 • Email: tam ti přijde tréninkový plán.
 • Jméno: Tvé jméno.
 • Trénink: Pokud si chceš vytvořit víc tréninků, například ruce = trénink A, nohy = trénink B. Jedná se pouze o označení tréninkového plánu pro lepší přehlednost.
 • Počet cviků: Kolik cviků chceš mít v tréninkovém plánu. Můžeš si nastavit maximálně 8 cviků. Pokud bys chtěl víc, napiš nám
 • Zaměření tréninku: Podle tvého cíle si zvol zaměření. Toto zaměření specifikuje jak požadovanou zátěž, tak počet opakování.
 • Jaké části budeš posilovat?: Podle toho, na co bude tvůj tréninkový plán zaměřený, si vyber požadovanou část těla. Jedná se pouze o přehlednost tréninkového plánu.

Pole u cviku

 • Cvik: název/popis cviku.
 • Znáš své RM?: Zde si vyber jednu z možností. Pokud zvolíš ano, objeví se ti políčko, kam vložíš své RM. Pokud zvolíš ne objeví se ti dvě políčka: počet opakování a váha. Po vyplnění těchto dvou políček se ti vypočítá tvé RM.

Co je to RM?

Jedná se o maximální váhu, se kterou jsi schopný provést pouze 1 opakování. Důležitá je technika povedení, což znamená: bez švihu, prohýbání a bez dopomoci. Nezapomeň, s touto váhou jsi schopný provést pouze jedno opakování.

Jak zjistit své RM, bez zvedání maximálek?

Bezpečnější metodika, jak zjistit své RM, je kombinace váhy a počtu opakování. Využíváme střední váhu, u které odhadujeme, že provedeme 5 – 8 opakování (je to odhad). S touto váhou pojedeme maximální možný počet opakování, opět je důležité dodržet správnou techniku a nesmí být žádný švih. Tyto dvě hodnoty: váhu a počet opakování, vložíme to políček u každého cviku. Když zvolíš u cviku, že neznáš své RM, tak se ti objeví dvě políčka: váha a počet opakování, kam vložíš tyto údaje. A to je vše, ostatní za vás udělá naše aplikace.

Nákupní košík
Přejít nahoru