Proč si pro tak důležitý krok

vybrat nás?

O nás

Jsme normální rodina, která miluje cvičení, zdravý životní styl a pohyb obecně.
Ke každému z vás přistupujeme s respektem a pokorou, předáváme vám to nejnovější a nejlepší v oblasti fitness, ale také plno zábavy formou různých aktivních zážitků, které pořádáme pro všechny věkové skupiny (i pro děti :))

Pomáháme lidem se znovu dostat na nohy, splnit si sen, zažít zábavu, a to bez ohledu na věk, fyzickou kondici, či váhu. Společně najdeme cestu, aby vás pohyb začal bavit, budeme vašimi průvodci, trenéry a hlavně kamarády.

Ale pozor!
Je dokázáno, že aktivní lidé jsou šťastnější, fyzicky i psychicky odolnější, sebevědomější a celkově zdravější.

Vždy s vámi

Díky online fitness jsme neustále s vámi a vše máte pořád u sebe, ať už jste kdekoliv.

Neustále nové věci

Neustále přidáváme nové služby, které vám budou vždy při ruce během vaší redukce.

Přátelská komunikace

Jsme tu pro vás každý den a vždy s úsměvem vám na vaše otázky v rychlosti odpovíme.

Cvičte bez omezování

Budeme s vámi cvičit u vás v obýváku, na zahradě anebo s vámi budeme i na vaší dovolené.

Nepotřebujete téměř nic

Na 90% tréninku nepotřebujete nic, než své tělo a kousíček místa, na zbylých 10% vám postačí mále činky (max 2 kg anebo pet láhve)

Ušetříme vám čas

Jelikož je vše online, ušetříte hromadu času, který trávíte jinak, například na cestě do fitka, hledáním parkovacího místa anebo hledáním hlídání pro své ratolesti.

Pestré a chytré jídelníčky

Pro jednodušší a pestřejší redukci můžete využívat naše online jídelníčky, které se vždy automaticky přepočítají na váš aktuální potřebný příjem. Jsou tedy flexibilní a vždy aktuální!

Jezte cokoliv

Vařte si podle našich receptů a přestaňte se omezovat. Jíst můžete téměř cokoliv, důležitá je hlavně porce jídla, a to vám náš recept vždy řekne.

Děláme to, co nás baví a máme vždy radost z vašich recenzích, které zanecháváte.

Moc děkujeme a slibujeme, že se budeme maximálně snažit, abychom i tobě pomohli se cítit lépe a dosáhnout tvého cíle.

 • Já jsem se cvičením naprosto spokojená. Po15 měsících onkologické léčby se opět vracím k Petrovi cvičit. Cvičení mi přizpůsobí k mým schopnostem, abych nezatěžovala partie které nemohu namáhat. Ale nejlepší... Více

  Šárka Opatová Avatar Šárka Opatová
  02/02/2022
 • Petr Duchek= profi trenér s krásnou duší...vysvětlí ,poradí,předvede,ukáže...s úsměvem na tváři...dětem i dospělým.Nic není problém.Navíc je jeho energie prudce nakažlivá.Jsem ráda za příležitost cvičit pod jeho vedením.

  Dagmar Bírová Avatar Dagmar Bírová
  23/06/2023
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů.... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  15/02/2022
 • Po delší pauze se sportem jsem se chtěla vrátit zpátky do kondice a jsem ráda, že jsem si vybrala Petrovi tréninky. Každý trénink je jiný, vždy pečlivě připravený, nechybí velká... Více

  Lenka Krpcova Avatar Lenka Krpcova
  23/06/2023
 • S Petrem cvičíme už víc než 3 roky, hlavně kvůli synovi, který hraje fotbal. Oceňuji dochvilnost, férové jednání - domluvené termíny vždy platily. Každou hodinu se nám Petr plně věnuje!... Více

  Zuzana Rigoci Avatar Zuzana Rigoci
  04/02/2022
 • Velice přátelský a profesionální přístup. Při tréninku je vždy skvělá atmosféra. Hodina nikdy není stejná, což mě velice baví a na každé cvičení se těším.

  Lucie Ko Avatar Lucie Ko
  15/09/2021
 • Skvělý přístup a perfektní jídelníček. Mohu jen doporučit. Díky Vám mám ze sebe lepší pocit.

  Barbora Benešová Avatar Barbora Benešová
  23/03/2023
 • Petr je skvělý trenér s velmi profesionálním a chápavým přístupem. Oceňuji i trpělivost jakou se mnou jako absolutním nesportovcem měl. Kombinace jídelníčku na míru a individuálních (ale určitě i skupinových)... Více

  Lenka M Avatar Lenka M
  15/05/2022
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole!
  Mohu jen doporučit.

  Jaroslav Miller Avatar Jaroslav Miller
  03/02/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů. Podpora... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  02/02/2022

Přejeme krásný zbytek dne

Petr, Danča a Lucinka 🙂

Přejít nahoru