REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Oblíbená dieta, se kterou už zredukovalo tuk desítky lidi!
Hubněte s úsměvem a bez hladovění!

Redukce tuku není jen o jídelníčku!

Ze své vlastní zkušenosti vím, jak je redukce váhy těžká a náročná, je to dlouhý proces. I já jsem si jednoho dne řekl před zrcadlem „a dost“, rozhodl jsem se změnit svou postavu a vůbec životní styl a věřte, je to již několik let a vím, že už to tak zůstane. Zdravý nový styl mi prostě vyhovuje a rád bych tuto cestu ukázal i Vám. Je jasné, že pouze napsaný jídelníček nemusí být dostačující a pro mnoho z Vás je to, jak se říká „španělská vesnice“. Proto jsem tady pro Vás a velice rád Vám odpovím na všechny Vaše dotazy, a to i po skončení tohoto 60denního redukčního jídelníčku, protože redukce není jen na 2 měsíce, ale to už určitě víte. Své dotazy můžete posílat na můj WhatsApp, FB nebo e-mail. Kontakt na mě najdete ZDE.

REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK

OD NÁS ZÍSKÁTE MNOHEM VÍC!
Přátelskou a profesionální konzultaci, a to i po skončení jídelníčku
Přístup k receptům, které se automaticky přepočítávají
Manuál, jak má vypadat zdravý talíř
Redukční jídelníček na 2 měsíce
Přehledný redukční deníček
Doporučený tréninkový plán
Užitečné fitness aplikace

Redukční jídelníček

Už jsme pro vás vytvořili
přes 400 jídelníčků!

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento redukční jídelníček a dosáhli svého cíle.

Redukční jídelníček na míru

Vaše výsledky
jsou úžasné!

Společně jsme už shodili přes 3000 kg. Máme radost jak Vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Jak zhubnout

Každý klient
je pro nás důležitý!

Děkujeme za Vaše zpětné vazby, které nám dělají obrovskou radost a nesmírně si vážíme Vašeho doporučení!


Koupit si redukční jídelníček

Objednejte si redukční jídelníček z pohodlí domova a už zítra hubněte!

Jak redukční jídelníček vypadá?

Volba počtu porcí jídel – každý klient si může zvolit počet jídel (3 nebo 5 porcí).
Běžně dostupné suroviny – v jídelníčku NEnajdete nějaké zbytečné a drahé potraviny.
Velká flexibilita – potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jiné.
Velká pestrost jídel – nemusíte jíst, na co nemáte zrovna chuť.
NEJSOU NUTNÉ ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY.

Co je u redukčního jídelníčku důležité?

Při spalování tuku je nutné manipulovat s poměrem základních makroživin, a to jsou bílkoviny, tuky a sacharidy.

Bílkoviny – jsou nejdůležitějšími stavebními kameny našeho těla, a to nejen pro svaly.
Tuky – ve výživě mají nepostradatelnou úlohu a jejich extrémní omezování je zdravotně spíše kontraproduktivní. Tuky představují prostředí pro rozpouštění vitamínů A, D, E, K, dále jsou zdrojem nezbytných esenciálních mastných kyselin. Bez tuků by v těle nemohly vznikat důležité hormony.
Sacharidy – nejvýznamnější úlohou sacharidů je jejich energetická funkce. Slouží jako pohotový zdroj energie (glukóza) i jako zásoba energie pro případ náhlé potřeby organismu (svalový a jaterní glykogen). Sacharidy jsou hlavní živinou jídelníčku sportovce.
Redukční jídelníček

Jak postupovat při držení redukčního jídelníčku

I dobré načasování je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánujeme velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně byste držení jídelníčku porušili, a to není dobrý začátek.
Před samotným držením jídelníčku doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití, a to aspoň dva dny před zahájením držení redukčního jídelníčku.
Během držení jídelníčku se snažte opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“. Například, jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15 g. Pokud kupujete stejnou krájenou šunku, tak si můžete zvážit plátek a už víte, kolik plátku si vždy můžete dát. Velice vám to urychlí přípravu jídel.
A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že vám jídelníček ukázal, jaká jídla bychom ve svém jídelníčku neměli mít a jak velké porce bychom měli jíst. Poslední fáze jídelníčku je „stabilizační“, která vám zaručeně pomůže k návratu k vaší normální stravě. A ze zkušeností víme, že právě tuto část jídelníčku využívají lidé i po skončení redukčního plánu.
Nebo můžete využít naše recepty, kde se automaticky přepočítávají suroviny na váš potřebný příjem. Pro tuto funkci je nutné mít aktivní členství. Více o členství si můžete přečíst ZDE

Máte dotaz na redukční jídelníček na míru?

Extrémní diety se nedají dlouhodobě držet a po jejich ukončení se nadváha opět vrátí zpět (JOJO efekt). Sacharidové vlny od nás Vám ukážou, jak se dá dlouhodobě stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat. Pokud se začnete opět stravovat nezdravě, získáte svou starou váhu zpět. Proto je nutné se naučit vnímat své tělo a vybírat si potraviny, které tělo vyžaduje. Při extrémních dietách sice zhubnete rychleji, ale ne dlouhodobě. Nevěřte na zázračné diety, které vám slibují nesmyslnou redukci za krátký čas. Začněte s rozumným a zdravým redukčním jídelníčkem.

Práce je nám koníčkem

Vkládáme do ní srdce a pracujeme s rozumem

 • Skvělé přátelské prostředí. Díky cvičení s Bud svůj jsem zhubla 10 kg!

  thumb Adéla Rich
  15/09/2021
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů.... Více

  thumb Gabriela Suchá
  15/02/2022
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole! Mohu jen doporučit.

  thumb Jaroslav Miller
  15/02/2022
 • Velice přátelský a profesionální přístup. Při tréninku je vždy skvělá atmosféra. Hodina nikdy není stejná, což mě velice baví a na každé cvičení se těším.... Více

  thumb Lucie Ko
  15/09/2021
 • Petr je skvělý trenér s velmi profesionálním a chápavým přístupem. Oceňuji i trpělivost jakou se mnou jako absolutním nesportovcem měl. Kombinace jídelníčku na míru a individuálních (ale určitě i skupinových)... Více

  thumb Lenka M
  15/05/2022
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  thumb Martin Šlajchrt
  04/02/2022
 • Super přátelský přístup, trénink je vždy postavený tak aby vám ideálně vyhovoval. ??

  thumb Dominik Paur
  03/02/2022
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole!
  Mohu jen doporučit.

  thumb Jaroslav Miller
  03/02/2022
 • Pana Duchka mohu jen doporučit. Je to trenér s velmi milým, osobitým, vstřícným přístupem. Vždy pečlivě připraven, ochoten, poradí, pomůže, vysvětlí ???‍♀️... Více

  thumb LP
  14/09/2022
 • S Petrem alias Ducháčkem jsou skvělé kruhové tréninky, kde každý sundá přebytečné tuky a vyleje si hromadu endorfynů. Malá pohodová parta lidí a super atmosféra, jak pro začátečníky, tak pokročilé.... Více

  thumb Roman Pinkava
  03/02/2022

Redukční jídelníček
Cvičíme doma

Přejít na začátek