Redukční jídelníček na míru

Tento jednoduchý jídelníček pomáhá hubnout a že funguje se můžete přesvědčit v recenzích.
Hubni s chutí a bez hladovění!

Redukce tuku není jen o jídelníčku!

Možná si říkáš „zas jeden co radí a neví vůbec nic, jak se cítím“. Ale věř, že tomu tak není a možná jsme na tom úplně stejně, jako jsem byl já v roce 2017, kdy jsem byl opravdu velký kluk (130 kg).
A nebudu říkat, že jsem nezkoušel pilulky na hubnutí, redukční program z TV a „zázračné“ diety, které slibují redukci tuku bez námahy a téměř okamžitě. Rovnou vám řeknu, nikdy mi nic z toho nepomohlo a někdy mi to spíš zdravotně ublížilo. Ale tím si asi musí projít každý.
Asi proto jsem se rozhodl v této oblasti vzdělávat a hlavně pochopit, jak to vše funguje a proč mě se mi nedaří hubnout. Vyzkoušel jsem mnoho diet, ale vždy mi něco vadilo, něco chybělo, a hlavně jsem u nich dlouho nevydržel, a to ze ztráty motivace anebo z nedostatku jídel v jídelníčku. Proto jsem si vytvořil svůj vlastní redukční jídelníček, který už 5 let neustále vylepšuji a snažím se ho pořád doplňovat o další zajímavé pokrmy a funkce. Díky němu jsem nejen já zhubnul přes 40 kg. Jídelníček nyní doplňuji o naše recepty, které se automaticky přepočítávají, takže pestrost jídel je neomezená.
Pokud máte nějaký dotaz, můžete je posílat na můj WhatsApp, FB nebo e-mail. Kontakt na mě najdete ZDE.

Od nás získáš mnohem víc

Redukční jídelníček na míru
* Redukční deník na 1 měsíc *
* Přístup k tréninkovým plánům na 1 měsíc
* Přístup k tréninkovým videím na 1 měsíc
* Přístup k receptům, kde se suroviny přepočítávají přímo na vás na 1 měsíc
Manuál, jak má vypadat zdravý talíř
Doporučený tréninkový plán
Přátelskou a profesionální konzultaci, a to i po skončení jídelníčkutelefon, sms, email, Facebook

* Po uplynutí měsíce je možné získat opět přístup s naším členstvím – více o členstvím

Redukční jídelníček

Už jsme pro vás vytvořili
přes 400 jídelníčků!

Přidejte se k desítkám spokojených klientů, kteří drželi tento redukční jídelníček a dosáhli svého cíle.

Redukční jídelníček na míru

Vaše výsledky
jsou úžasné!

Společně jsme už shodili přes 3000 kg. Máme radost, jak vám tento redukční jídelníček pomáhá plnit Váš cíl.

Jídelníček na hubnutí

Každý klient
je pro nás důležitý!

Děkujeme za vaše zpětné vazby, které nám dělají obrovskou radost a nesmírně si vážíme vašeho doporučení!

Koupit si redukční jídelníček

Objednej si redukční jídelníček z pohodlí domova a už zítra hubni!

Jak probíhá objednávka jídelníčku

a kdy jídelníček obdržíš

Provedení objednávky

Po odeslání objednávky obdržíš email s potvrzením a s odkazem na formulář, v kterém je potřeba vyplnit údaje, abychom mohli pracovat na tvém jídelníčku.

Odeslání formuláře

Po vyplnění a odeslání formuláře, který jsi obdržel v emailu a vyjasnění veškerých dotazů, které můžeš kdykoliv položit. Začneme pracovat na tvém jídelníčku. Jídelníček se snažíme odeslat do dvou dnů (pracovní dny).

Obdržení jídelníčku

Jídelníček ti odesíláme ve formátu PDF na email, který uvedeš ve formuláři. Dále jídelníček najdeš v sekci osobní složky (musíš mít vytvořený účet).

Přátelská a profesionální konzultace

Nemusíš se bát, že by tvůj dotaz byl hloupý. Jsme tu pro tebe, abychom ti ukázali směr, poradili ve věcech, které ti nejsou jasné a motivovali v dnech kdy to chceš vzdát. Není ostuda si přiznat, že potřebuji pomoc. Budeme se na tvoje dotazy těšit Petr a Danča.

Redukční jídelníček skutečně na míru

Nastav si jídelníček, tak aby ti vyhovoval

Zvol si počet porcí – je pouze na tobě, jestli upřednostňuješ 3 nebo 5 jídel během dne
Jídla pouze z běžných surovin – všechny jídla se skládají z běžně dostupných surovin, které kdekoliv koupíš
Rovnoměrné rozložení jídel – na základě vyplnění dotazníku ti navrhneme, kdy a jaké jídlo bys měl jíst
Velká flexibilita – potraviny v jídelníčku se dají rychle nahradit za jiné díky naší webové aplikaci
Velká pestrost jídel
NEJSOU NUTNÉ ŽÁDNÉ DOPLŇKY STRAVY.
Redukční jídelníček

Jak postupovat při držení redukčního jídelníčku

I dobré načasování je klíčem k úspěšnému držení jídelníčku. A proto velice doporučujeme si jídelníček naplánovat na termín, kdy neplánuješ velké akce či dovolenou, protože pravděpodobně bys držení jídelníčku porušil, a to není dobrý začátek.
Pokud už se nedá nic dělat a dojde k porušení jídelníčku z důvodu oslavy, určitě si nic nevyčítej a následující den se vrať zpět k jídelníčku. Pokud to bude jeden den z měsíce určitě se nic nestane.
Před samotným držením jídelníčku doporučujeme vyřadit ze svého dosavadního jídelníčku nezdravá jídla a sladké pití, a to aspoň dva dny před zahájením držení redukčního jídelníčku.
Během držení jídelníčku se snaž opravdu aspoň týden své porce vážit a váhu si spojovat například s nějakou rychlou „měrkou“.
Například, jedna polévková lžíce ovesných vloček je právě 15 g. Pokud kupuješ stejnou krájenou šunku, tak si můžeš zvážit plátek a už víš, kolik plátku si vždy můžeš dát. Velice ti to urychlí přípravu jídel.
A co dělat po dokončení jídelníčku? Věříme, že ti jídelníček ukázal, jaká jídla bys ve svém jídelníčku neměl/a mít a jak velké porce bys měl/a jíst. Poslední fáze jídelníčku je „stabilizační“, která ti zaručeně pomůže k návratu k tvojí normální stravě. A ze zkušeností víme, že právě tuto část jídelníčku využívají lidé po dlouho dobu, protože s ní se dá redukovat dlouho aniž by vás nějak extra omezovala.

Máte dotaz na redukční jídelníček na míru?

Práce je nám koníčkem

Vkládáme do ní srdce a pracujeme s rozumem

 • Pana Duchka mohu jen doporučit. Je to trenér s velmi milým, osobitým, vstřícným přístupem. Vždy pečlivě připraven, ochoten, poradí, pomůže, vysvětlí ???‍♀️

  LP Avatar LP
  14/09/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů.... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  15/02/2022
 • Tréninky vždy velice pěkně připravené na posílení celého těla. Ten kdo potřebuje shodit nějaké to kilo nebo se jen udržet v kondici, tak bude určitě velice spokojený. Pro ty co... Více

  Ondrej Suk Avatar Ondrej Suk
  08/02/2022
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů. Podpora... Více

  Gabriela Suchá Avatar Gabriela Suchá
  02/02/2022
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  Martin Šlajchrt Avatar Martin Šlajchrt
  04/02/2022
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole! Mohu jen doporučit.

  Jaroslav Miller Avatar Jaroslav Miller
  15/02/2022
 • S Petrem alias Ducháčkem jsou skvělé kruhové tréninky, kde každý sundá přebytečné tuky a vyleje si hromadu endorfynů. Malá pohodová parta lidí a super atmosféra, jak pro začátečníky, tak pokročilé.

  Roman Pinkava Avatar Roman Pinkava
  03/02/2022
 • Super tréninky které vás nenechají suchým. Stále nějaké akce a výzvy. ?

  Radim Janoušek Avatar Radim Janoušek
  15/09/2021
 • Chcete pro sebe něco udělat? Zdravé jíst, zhubnout nebo cvičit a zároveň aby Vás to finančně nepoložilo? Pak jste na správné adrese. Doporučuji z osobní zkušenosti. Ideální i pro... Více

  Majkl Bigboss Avatar Majkl Bigboss
  22/11/2021
 • Petr je skvělý trenér s velmi profesionálním a chápavým přístupem. Oceňuji i trpělivost jakou se mnou jako absolutním nesportovcem měl. Kombinace jídelníčku na míru a individuálních (ale určitě i skupinových)... Více

  Lenka M Avatar Lenka M
  15/05/2022

Redukční jídelníček
Cvičíme doma

Přejít nahoru