Spaluj tuk s úsměvem!

Cvičení Slaný – Tabata

Originální kruhový trénink ve Slaném!


Cvičení Slaný

Co to je TABATA?

Jedná se o intervalové cvičení, kde se střídá vysoká intenzita s nižší intenzitou. Tímto tréninkem se docílí k zrychlení metabolismu, a to až na několik hodin po cvičení (odhaduje se až 8 hodin), což má pozitivní vliv na redukce hmotnosti.
Tabata je ve světě velice dobře známá pro její účinnost při zlepšování fyzické kondice, ale také pro její všestrannost. Naše TABATA se jede ve dvojicích, kde na jednom stanovišti střídáte dva cviky mezi, kterými jsou občas nějaké schované mezi cviky.
A možná právě proto je toto skupinové cvičení, tak oblíbené.

Náše cvičení je originální!

Jsme tu s vámi od roku 2017 a pořád se snažíme k vám přinášet aktuální trendy z oblasti skupinového cvičení a to nejlepší co fitness dokáže nabídnout. A posledním naším zabijákem tuků je náš nový model TABATA – kruháč. Kde jsme spojili několik prvků, abychom vytvořili něco originální a hlavně flexibilního. Cvičit s námi mohou muži i ženy a dokonce s námi cvičí i děti a všichni si trénink užijí. Bát se nemusí ani úplný začátečníci, že by cvičení nezvládly, ale také profíci, že by se na tréninku nudili. Cviky jsou vždy flexibilní! Nebojte se a přijďte si s námi zacvičit.

Rezervuj se

TABATA – kruháček
01/10/2023 - Neděle Od: 17:00
Máte účet?

Vstupenky/lístky

120

Registration Information


Shrnutí rezervace

1
x Vstup
120
Celková cena:
120

Kdo s námi cvičí?

Cvičíme pro radost – cvičení Slaný


MUŽI I ŽENY!

Cviky zvládnou jak ženy, tak i muži. Cviky jsou flexibilní a dají se jednoduše upravit, aby cvik zvládl muž či žena.

ZAČÁTEČNÍK I PROFÍK​!

Každý jednou začínal i ten nejlepší sportovec začínal stejně jako začínáš ty a postupně se zlepšoval až je dnes profík. Nemusíte se bát, že cvičení nezvládnete a nebo naopak se tam budete nudit, každý cvik má několik modifikací, takže si zvolíte lehčí variantu a nebo těžší. Cvičení si prostě užije každý.

NEZÁLEŽÍ NA VĚKU!​

Cvičí s námi jak lidé, kterým je přes 50, tak i naše děti ve věku 8 let. Vždy upravíme cviky, tak aby je každý zvládl a neublížil si.


Co potřebujete na kruhový trénink
a jak se registrovat?

Co sebou na kruhový trénink?

  • Pohodlné oblečení:zvolte takové oblečení, v kterém se cítíte pohodlně a příjemně. Nezapomeňte, že se pravděpodobně budete potit a i proto zvolte oblečení, které i mokré není nepříjemný. Pokud nemáte tip na oblečení, určitě můžeme doporučit naše trička, která jsou na cvičení navržena – Buď fit v našem oblečení
  • Pohodlné boty: boty musejí být pevné a pohodlné.
  • Ručník:jelikož se budete přesouvat mezi stanovišti, je nutné mít pod sebou vždy ručník, aby cvičenec po vás neležel ve vašem potu. Také abyste si mohli utřít svůj pot.
  • Lahev na pití:plastová láhev do které si můžete natočit čistou vodu a nebo klidně koupenou balenou vodu. NIKDY si nedávejte / nekupujte pramenitou / jemně perlivou vodou a nebo sladké nápoje. Voda je nejlepší zdroj tekutiny co může být a hlavně pokud byste pily vodu s bublinkami bude vám zaručeně špatně od žaludku.

Přihlásit se na hodinu, můžete několika způsoby:

  • Provést registraci přes web – Odkaz najdete v horní části a nebo můžete použít tento odkaz – Registrace na hodinu
  • Provést registraci přes facebook.- Jednoduše napište soukromou zprávu na náš facebook a nebo požádejte o přidání do soukromé skupiny na messengeru – odkaz na facebook ZDE
  • Provést registraci přes instagram. – Jednoduše napište soukromou zprávu na náš instagram napsat zprávu
  • Provést registraci přes whatsapp. – Jednoduše napište soukromou zprávu přes aplikaci whatsapp – napsat zprávu
Funkční silový trénink

Kde cvičení ve Slaném probíhá?

House of Pain

Stehlíkova 1245/1, 274 01 Slaný

Kde cvičení ve Slaném probíhá?

Od 17:00

Cena kruhového tréninku

Jednorázová platba v hotovosti:
Dospělý: 120 Kč
*Platba fofrměnou (o 10% levnější):
Dospělý: 108 Kč
Multisportka: Ano

*Při zakoupení permice fofráků získáváte 10% fofráků na víc, proto při platbě vidíte stejnou cenu jako při platbě hotovosti.

Pořídit si fofráky (permanentku)
Silový trénink

Cvičení ve Slaném a jeho průběh

Rozcvička

Každý náš trénink začínáme lehkou rozcvičkou, která slouží pro zahřátí těla, aby nedošlo ke zranění, ale taky je velice důležitá pro „vytvoření“ kyslíkové zásoby. Jednoduše řečeno rozcvička má za úkol připravit naše tělo na hlavní trénink.

Cviky v rozcvičce jsou dynamické a opravdu lehké. V rozcviče nepoužíváme žádné činky či jinou zátěž, protože naše tělo ještě není připravené na silové cvičení a mohlo by dojít k poranění.

Trénink

Rozcvičku máme za sebou a můžeme se bez starostí pustit do cvičení. Vždy vysvětlíme a ukážeme všechny cviky, které nás čekají. Druhu cvičení a cviků je mnoho, ale nemusíte se bát, že by to bylo pro vás těžké na pochopení. Trenér je s vámi neustále v kontaktu a pokud něčemu nerozumíte, nebo nemůžete cvik dělat ze zdravotních důvodů, stačí říct a ihned vám trenér vymyslí lehčí alternativu.

Závěrečné protažení

Pro kvalitním tréninku je nutné se VŽDY protáhnout, abychom svaly uvolnili a dali jim tím “prostor” zesílit a vstřebat do sebe víc živin. Také je to důležité, aby se svaly nezkracovali. Proto se na konci tréninku vždy aspoň pět minutek protahujeme.

Finální focení

Na úplném konci tréninku provádíme skupinové focení, které dáváme na náš instagram.
Focenní není povinné 🙂

Cvičení Slaný

Nejste přihlášení do svého účtu

Abychom vám mohli přičíst fofráky, musíte být přihlášení

Jednoduše se přihlaste pomocí tohoto odkazu, kde také můžete provést registraci –

Po přihlášení prosím opět klikněte na odkaz „koupit fofráky„, kde už budete mít možnost si fofráky objednat

.

Powered by
Přejít nahoru