ZDRAVÉ RECEPTY

S našimi recepty, které se přepočítají na Váš příjem, bude držení diety snadnější a zábavnější.
Přístup k přepočítávání ingrediencí je pouze v našem měsíčním předplatném.

Věděli jste, že při hubnutí můžete jíst téměř cokoliv?

Ano je to tak, ale abyste nás špatně nepochopili a nešli hned si usmažit smažený sýr anebo sníst nutelu :). Chceme tím říct, že s mírou se dá jíst téměř cokoliv. Co je důležité je množství daného jídla. A k tomu právě slouží naše zábavné recepty, které se automaticky přepočítají na Váš potřebný příjem. Tedy když budete mít chuť na guláš, tak proč si ho nedát. A náš recept Vám řekne i kolik si toho guláše můžete vzít, abyste nevypadli z příjmového deficitu. Ingredience se automaticky přepočítají přímo na Vás a vy hned budete vědět kolik si gulášku můžete nadat na talíř :). Nevěříte? Tak vyzkoušejte ZDARMA náš fitness balíček Buď fit ještě dnes.

KAŽDÉ JÍDLO JE DŮLEŽITÉ

Zdravá snídaně
jsou nejdůležitějším jídlem!

Vzpomínáte, jak nám naše babičky říkaly, že zdravá snídaně je nejdůležitější jídlo dne? Vydatná a vyvážená fitness snídaně Vám nejen nastartuje metabolismus, ale také ovlivňuje to, jak se celý den budete cítit a kolik energie budete mít. Nechte se inspirovat našimi zdravými recepty pro netradiční snídaně.

Zábavná svačina
nejen do školy, ale i do práce!

Zdravé svačiny jsou mezi hlavními jídly dobrou volbou pro správnou funkci Vašeho metabolismu. Zejména pokud máte aktivní den, tak je svačina důležitá pro pravidelný přísun energie.

Snadný oběd
které zvládne úplně každý!

Obědy mohou být i zábavné a plné samých dobrot. Vybírejte z desítky zdravých receptů, které si můžete uvařit na Váš příští oběd.

Lehká večeře
na lepší spaní!

Jídlo, které vám neudělá těžko, a ještě si pochutnáte. Správně vyvážená večeře vám pomůže přes noc zregenerovat a doplnit potřebné stavební prvky.

Dezerty
které jsou chutné a zdravé!

Mlsejte zdravě. Upečte si naše zdravé dezerty, které si určitě zamilujete. Z našich zdravých dezertů nemusíte mít žádné výčitky.

Šest rad, které dáváme naším klientům
při osobních konzultacích

Upeč si Fit dezerty,protože i sladké může být zdravé.


 1. PŘEMÝŠLEJTE NAD TÍM, CO JÍTE
  • Než se do něčeho zakousnete, popřemýšlejte o tom, jestli je tato potravina pro Vaše tělo něčím přínosná. Plno našich klientů dělá tu chybu, že se stravuje bezmyšlenkovitě „MÁM HLAD, tak si NĚCO prostě dám“. Jenže naše tělo je odraz toho, co jíme (v delším časovém horizontu). Proto se snažte vyhýbat polotovarům a smaženým jídlům. Jezte pomalu, jezte u stolu a vnímejte to, co jíte.
 2. NEDĚLEJTE VĚCI NA PŮL
  • Pokud se chcete dlouhodobě dobře cítit a neděsit se toho, co ráno uvidíte v zrcadle, je nutné si uvědomit, že sice s jídlem zhubnete tuk, ale nezpevníte své tělo, nezlepšíte fyzičku. A naopak beze změny ve stravě s velkou pravděpodobností nedocílíte požadované váhy. Většina výživových poradců se shoduje, že pro dosažení svých cílů je poměr pro stravu a cvičení cca 80% strava a 20% cvičení. V našem členství získáte přehled nad tím, co jíte, ale také můžete využívat desítky hodin online cvičení, a to přímo z domova.
 3. NEDĚLEJTE VĚCI NA PŮL
  • Kvalitní potraviny v menší míře Vám prospějí více než se nadlábnout k prasknutí.
 4. NEZAPOMÍNEJTE NA PITNÝ REŽIM
  • Naše lidské milované tělo obsahuje 50-60% vody, takže je zcela jasné, jak je čistá voda pro naše tělo velice důležitá. Dostatečný pitný režim urychluje funkci metabolismu, dodává pocit sytosti a odplavuje z těla ven odpadní látky. Nedostatek tekutin naopak zatěžuje ledviny a trávicí soustavu a mění cukry v tuky. Navíc způsobuje únavu a bolest hlavy.
 5. VYHÝBEJTE SE ALKOHOLU
  • Věděli jste, že alkohol snižuje schopnost těla spalovat tuk? A že půl litru piva obsahuje až 20 g sacharidů? Kromě toho, že pití alkoholu omezuje regeneraci svalů po cvičení, tak hlavně zpomaluje schopnost těla odbourávat tuk.
 6. S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI DOKÁŽETE COKOLI!
  • Mějte pozitivní mysl, věřte si a nezapomínejte na úsměv na tváři. Protože veselý člověk dosáhne snáz svého cíle než negativní člověk.

Proč se NEomezovat ve výběru jídla?

Když se řekne fitness oběd, fitness snídaně anebo fitness večeře, mnoho lidí si automaticky představí nudný salát, vajíčka a ovesné vločky. Jednoduše nudné a stereotypní jídla. Je pravdou, že zelenina je sice nedílnou součástí dietních receptů, ale jídlo by přece jen mělo být o něco zábavnější a veselejší. Proto pro Vás připravujeme každý týden nové zdravé recepty, které neustále upravujeme a zkoušíme, abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší fitness recepty, které Vám budou chutnat, a ještě pomohou Vašemu zdraví. Najdete zde zdravé recepty na snídaně, svačiny, obědy a večeře. Zdravé recepty jsou jednoduché, rychlé a zvládnou je opravdu všichni. Pokud od nás máte redukční jídelníček, můžete tyto fitness recepty vyžívat i během stabilizační fáze a svůj redukční jídelníček zpestřit o spoustu zdravých receptů. Naším hlavním cílem je Vás naučit jíst zdravé potraviny a z nich vařit tyto úžasné fitness recepty, které Vás budou bavit.

zdravé recepty

Online Fitness
Instagram

Buď svůj
Nákupní košík
Přejít nahoru