Caveman

19.6.2021

V sobotu (19. 6. 2021) proběhl první ročník závodu Caveman – survival, Caveman – no limit a Caveman – kids. Jako první chceme s Dančou poděkovat všem dobrovolníkům, kteří nám pomáhali, protože bez nich by tato super akce nemohla vůbec být.

Ale teď už k jdeme k samotným závodům.
O půl osmé ráno přijíždějí první závodníci, aby se mohli postavit v 8:00 na start nejtěžšího závodu Caveman – survival. V tomto závodě museli překonávat různé překážky, řešit šifry a hledat klíče, které sloužily k otevření „záhadné“ krabičky.
Závodníci museli projít různými zkouškami, které otestovali jejich sílu, vytrvalost, rychlost, odhodlanost, ale také mozkovou část :).
Survival trval něco přes 4 hodiny, kde závodníci naběhali okolo 12 km a na závěr museli zdolat celý závod Caveman – no limit. Prostě si užili sobotní den naplno.

Ve 13:00 se na start postavili ti nejmladší a šli pokořit Caveman – kids, který si mohli vyzkoušet děti od 7 do 14 let. Lesní děti musely zdolat trasu dlouhou přes 300 m a překonat přes 10 překážek. Děti byly moc šikovné a byla radost na ně koukat. Bylo na nich vidět, že pohyb jim opravdu chybí.

Třetí část byla už pro pořádné pračlověky, protože před nimi stála výzva překonat více než 40 překážek. A jelikož délka závodu byla „jen“ 3 km, tak si umíte představit, jak to muselo utéct. Protože v tomto závodu nešlo o běh, ale vrátit se do dětských let a užít si pořádně překážky.
Na závěr závodu bylo nutné závodníky řádně umýt. Jelikož bylo opravdu teplé počasí, nikomu se ven z vody nechtělo, takže jsme museli občas závodníky přemlouvat, aby vylezli z vody.

A co by to bylo za sobotu, kde by chyběla zábava, a proto jsme si společně od 18:00 přátelsky poseděli u živé kapely, která hrála na přání a aspoň za nás opravdu moc hezky.

Všem moc děkujme za účast, a i když nemohli dorazit všichni z důvodu účasti na jiných závodech, věříme, že na další akci, kterou pro vás připravujeme, se určitě ukážete.

Sledujte nás na INSTAGRAMU, FACEBOOKU a YOUTUBU

Nákupní košík
Přejít nahoru