Vítejte v online fitness

K čemu jste získali přístup?

TRÉNINKOVÉ
PLÁNY

Získáte přístup ke všem měsíčním tréninkovým plánům na doma. Tyto online tréninkové plány jsou navrženy, aby vám nezabrali moc času, ale zároveň vás účinně posouvali kupředu.

ONLINE CVIČÍCÍ
VIDEA

Získáte přístup k více než 200 tréninkovým videím, které pravidelně doplňujeme. Online fitness má tu výhodu, že můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Nejsou potřeba žádné cvičící pomůcky a ke cvičení vám stačí pouze kousek místa a připojení k internetu.

RECEPTY BEZ
VÝČITKŮ

Víte, že se dá hubnout i pomocí běžných jídel, které by vás ani nenapadli, že během redukce můžete jíst? Ano, ono totiž jde hlavně o celkový příjem kalorií. Recepty v členství se totiž automaticky přepočítávají na váš příjem a vy tedy můžete jíst cokoliv, jen upravujete velikost porce. Jíte tedy téměř bez omezování.

PŘÁTELSKÁ PODPORA

Neustále s vámi komunikujeme přes emaily, telefonicky i sociální sítě. Snažíme se co nejrychleji odpovědět na vaše otázky, ale zároveň jsme tu pro vás i ve dnech, kdy to chcete vzdát a nemáte zrovna u sebe někoho, kdo by vám to rozmluvil. Každého bereme jako člena naší velké sportovní rodiny a žádný dotaz není blbý.

REDUKČNÍ DENÍK​

Určete si cíl a uvidíte, jak krůček po krůčku se k němu budete přibližovat. ​

FITNESS APLIKACE​

které Vám usnadní nejen hubnutí.

Přejít nahoru