Vítejte v našem fitness balíčku

K čemu jste získali přístup?

TRÉNINKOVÉ
PLÁNY

Získáte přístup ke všem měsíčním tréninkovým plánům na doma. Tyto online tréninkové plány jsou navrženy, aby vám nezabrali moc času, ale zároveň vás účinně posouvali kupředu.

ONLINE CVIČÍCÍ
VIDEA

Získáte přístup k více než 200 tréninkovým videím, které pravidelně doplňujeme. Online fitness má tu výhodu, že můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Nejsou potřeba žádné cvičící pomůcky a ke cvičení vám stačí pouze kousek místa a připojení k internetu.

RECEPTY BEZ
VÝČITKŮ

Víte, že se dá hubnout i pomocí běžných jídel, které by vás ani nenapadli, že během redukce můžete jíst? Ano, ono totiž jde hlavně o celkový příjem kalorií. Recepty v členství se totiž automaticky přepočítávají na váš příjem a vy tedy můžete jíst cokoliv, jen upravujete velikost porce. Jíte tedy téměř bez omezování.

PŘÁTELSKÁ PODPORA

Neustále s vámi komunikujeme přes emaily, telefonicky i sociální sítě. Snažíme se co nejrychleji odpovědět na vaše otázky, ale zároveň jsme tu pro vás i ve dnech, kdy to chcete vzdát a nemáte zrovna u sebe někoho, kdo by vám to rozmluvil. Každého bereme jako člena naší velké sportovní rodiny a žádný dotaz není blbý.

REDUKČNÍ DENÍK​

Určete si cíl a uvidíte, jak krůček po krůčku se k němu budete přibližovat. ​

FITNESS APLIKACE​

které Vám usnadní nejen hubnutí.

Práce je nám koníčkem

Vkládáme do ní srdce a pracujeme s rozumem

 • Já jsem se cvičením naprosto spokojená. Po15 měsících onkologické léčby se opět vracím k Petrovi cvičit. Cvičení mi přizpůsobí k mým schopnostem, abych nezatěžovala partie které nemohu namáhat. Ale nejlepší... Více

  thumb Šárka Opatová
  02/02/2022
 • Pana Duchka mohu jen doporučit. Je to trenér s velmi milým, osobitým, vstřícným přístupem. Vždy pečlivě připraven, ochoten, poradí, pomůže, vysvětlí ???‍♀️

  thumb LP
  14/09/2022
 • Tréninky vždy velice pěkně připravené na posílení celého těla. Ten kdo potřebuje shodit nějaké to kilo nebo se jen udržet v kondici, tak bude určitě velice spokojený. Pro ty co... Více

  thumb Ondrej Suk
  08/02/2022
 • Skvělé přátelské prostředí. Díky cvičení s Bud svůj jsem zhubla 10 kg!

  thumb Adéla Rich
  15/09/2021
 • Úžasný přístup, super atmosféra. Nikdy není nuda a stále je sranda. Pokaždé se na další cvičení těším, jídelníček po kterém není hlad, přizpůsobeny co jim, nehladovim a kg jdou dolů.... Více

  thumb Gabriela Suchá
  15/02/2022
 • Velice přátelský a profesionální přístup. Při tréninku je vždy skvělá atmosféra. Hodina nikdy není stejná, což mě velice baví a na každé cvičení se těším.

  thumb Lucie Ko
  15/09/2021
 • Super přístup, bezva hodiny nikdy není nuda. Petr umí motivovat, pokaždé odcházím s lepší náladou a vždy se těším na další hodinu ?

  thumb Andrea Hrdinová
  03/02/2022
 • Je to pes??

  thumb Miroslav Vepřek
  15/09/2021
 • Makam s trenérem cca 3mesice a mohu jen doporučit.Komunikace na profesionalni urovni !Po dvou mesicich jídelníčku 18kg dole! Mohu jen doporučit.

  thumb Jaroslav Miller
  15/02/2022
 • Díky Petrovi jsem se za sebe přestal po 30 letech stydět. Víc snad netřeba dodávat 😀

  thumb Martin Šlajchrt
  04/02/2022
Sledujte nás 🙂
facebook
instagram
youtube
youtube

Cvičení na doma

187
Přejít nahoru