Chytré Fit recepty

Vařte podle svého příjmu

Čím více se do popředí dostává zdravý životní styl, kde nejčastěji naším cílem je redukce přebytečného tuku. Mnoho z vás napadne, že pro tyto účely je vhodná sekce „redukční jídelníčky“, ale možná jste již zkusili různé jídelníčky a s výsledkem jste nebyli úplně spokojený, či jste daný jídelníček nedodrželi, a to už z jakéhokoliv důvodu.

Nejčastější důvod přerušení diety je stereotyp a omezování, což u některých jídelníčku může skutečně velice brzo nastat, a proto jsme si vymysleli speciální online recepty u kterých dochází vždy k aktuálnímu přepočtu suroviny, tak abyste vždy věděli, kolik si můžete dát na talíř a při tom zůstali v redukci.

Výhody online receptů:

 • Jedná se o běžné jídla, které jistě doma vaříte pro svou rodinu
 • U mnoho jídel je možné si jednotlivé suroviny měnit podle sebe, a tedy z receptu odstranit / zaměnit suroviny, které nejíte.
 • Každý recept si můžete jednoduše vytisknout, takže si můžete udělat redukční kuchařku na míru
 • Můžete vařit bez omezení pro celou rodinu, protože vždy budete znát hmotnost své porce.
 • Nemusíte trávit hodiny přepočítáváním ingrediencí podle vašich nutričních potřeb, protože to recept udělá za vás
Fit recepty

Jak recepty na hubnutí fungují?

Naše online recepty mají tu výhodu, že se jejich suroviny automaticky přepočtou na váš doporučený kalorický příjem. Nastavení příjmu je uživatelsky velice jednoduchý a rychlý. Stačí v redukčním deníku vložit vaší aktuální váhu (tlačítko „+“ vedle domečku) a všechny potřebné informace (poslední ikonka ve výběru). Pak si ještě zvolíte váš cíl, jestli chcete zhubnout, žít zdravě anebo nabírat na váze, aplikace vám ihned vypočítá doporučený denní příjem kalorií.
U každého receptu máte potom také možnost vložit aktivní kalorie z aktivity. Takže váš požadovaný příjem se bude dynamicky měnit podle vašeho aktivního dne a vy si nemusíte nic počítat.

Chytré recepty na Hubnutí! – Fit recepty

Už nyní si můžete vybrat z desítek receptů, které pravidelně doplňujeme a aplikace vám vždy automaticky upraví množství ingrediencí tak, aby celkový kalorický obsah jídla odpovídal vašemu příjmu.
Tento proces zahrnuje i přizpůsobení receptů na základě vašich preferencí a možných dietních omezení, což vede k vytvoření plně personalizovaného jídelníčku.
Takový upravený recept si jedním tlačítkem můžete poslat na svůj email a vytvořit si tak kuchařku na míru.
Všechny naše recepty také ihned reagují na změnu vaší váhy, takže příjem z jídla bude vždy aktuální.

Jak na recepty na hubnutí

 • Jako první je nutné se registrovat na naší stránce či se přihlásit do svého účtu – ZDE
 • Poté je nutné vložit veškeré potřebné údaje do redukčního deníku
 • Vložit svou aktuální váhu – VLOŽIT VÁHU
 • Doplňit / zkontrolovat všechny potřebné informace – ZDE
 • Zvolit si počet porcí –
 • Aktivovat členství – Více si o členství přečti zde
Buď svůj
Přejít nahoru