Tréninkový plán na hubnutí

Měsíční tréninkový plán pro začátečníky, který můžeš cvičit kdekoliv i z pohodlí domova!

Zůstaň v pohybu – cvičební plán pro každého

Jedině správně nastavený tréninkový plán tě dovede k tvému cíli.
Kvalitní tréninkový plán by měl být sestaven zhruba na dobu 2-3 měsíců, kdy bys měl po této době vidět první výsledky své práce. My pro tebe vytváříme nejen měsíční tréninkové plány, ale i týdenní tréninkové plány, které ti už dnes vystačí na celý rok.
Nové plány pro tebe neustále vytváříme abychom ti maximálně zpestřili tvůj cvičební program a abys ses mohl/a neustále posouvat.

I když doma nemáš vybavení jako v posilovně, nemusíš se bát, že bys tréninkové plány nemohli plnit, protože s vlastním tělem dokážeš procvičit úplně celé tělo.
Při cvičení s vlastním tělem můžeš dosahovat krásných výsledků a i progresu.
Pokud bys sis chtěl/a nějaké pomůcky obstarat. Doporučujeme si pořídit cvičební podložku pro pohodlnější cvičení na zemi, malé činky (budou stačit 1-2 kg pro ženy a 3 – 5 pro muže).

Tréninkový plán pro ženy vs. tréninkový plán pro muže

Myslíš si, že musí tyto tréninkové plány vypadat uplně odlišně?

Pokud bychom cvičili klasický silový tréninkový plán z posiloven, který je koncipován hlavně na zvedání železa, tak samozřejmě ano. Ale v našich tréninkových plánech se zaměřujeme hlavně na cviky s vlastním tělem, a tedy mohou tyto tréninkové plány cvičit jak ženy, tak i muži, protože cvičení není o zvedání těžkých vah, ale naopak cvičení je přizpůsobené k běžnému životu, tedy provádíme pro naše tělo přirozený pohyb. Proto mohou tyto tréninky cvičit i děti.

Tréninkový plán na doma

Na cvičení nám stačí malý prostor o velikosti cca 2m na 2m, kde s přehledem provedeme veškeré cviky. Pokud nám to domácnost dovolí, je vhodné si najít místo, kde nebudeme muset před každým cvičením stěhovat několik kusů nábytků, jelikož, přiznejme si to, člověk je tvor líný a příprava prostoru před každým vaším tréninkem by se mohla stát snadnou výmluvou, proč vlastně nejít cvičit.

Tréninkový plán na hubnutí

Tréninkové plány na doma se srdcem

Jen správně nastavený tréninkový plán tě dovede k tvému cíli. Pokud vůbec netušíš, jak na to a nechceš někde udělat chybu, zkus právě naše tréninkové plány na doma.
Pravidelně pro vás přidáváme tréninkové plány a to buď na týden anebo na celý měsíc. Snažíme se, aby vás tyto tréninky minimálně časově omezovali, ale na druhou stranu vás neustále posouvali k vašemu cíli.

Tréninkový plán pro začátečníky

Můžeš ušetřit až tisíce korun ročně

Za permanentku do fitka dáš stovky až několik tisíc korun měsíčně, a to nepočítám čas strávený na cestě. Nemusíš zvedat velké váhy, abys jsi zhubl/a a zpevnil/a. Vše, co potřebuješ, máš doma a naše tréninkové plány ti s tím pomohou. Cvičit s námi můžeš již za 187 Kč!

Vydržím cvičit sám/sama?

Přestože cvičení doma může být trochu osamělé, motivaci k výkonům vám pomáháme najít formou komunikace přes naše sociální sítě, mobil i telefonický hovor. Komunikace je velice důležitá a každý se chce pochlubit se svými výkony, nebo si “postěžovat” co se nepovedlo. Nesmíš to v sobě držet, pokud nemáš spřízněnou duši, velice rádi si s tebou budeme o všem popovídat, poradíme a vždy tě podržíme. Jsme lidi, jako jsi ty a dobře víme, že jsou i dny, kdy se na to chceme vykašlat….. je to zcela normální!

Co je cílem tréninkového plánu?

Cílem může být zpevnění těla, redukce hmotnosti, zvýšení fyzické kondice anebo zvýšení síly. My se snažíme, aby každý náš tréninkový plán splňoval všechny tyto cíle, a hlavně aby ti pomohl se cítit lépe. A s našimi online jídelníčky, které jsou součástí členství, ti to půjde jedna báseň.

Tréninkový plán pro začátečníky

Oblíbený náš tréninkový plán pro začátečníky je určitě „Tréninkový plán bez skákání„, který najdeš – ZDE

Nejlepší cvičení na hubnutí

Nejlepší cvičení je to, u kterého vydržíš dlouho a který tě bude bavit. Neustále natáčíme nová tréninková videa, a pokud ti nějaké tréninkové video chybí, napiš nám a my ho rádi co nejdříve natočíme.

Silový tréninkový plán

Online Fitness
Instagram

Buď svůj
Přejít nahoru