.obrazek_voucher_form{box-shadow:1px 3px 3px #2D2D2D !important;} .blok_voucher_form{margin:auto !important; max-width:500px !important; }

Voucher – Buď svůj

Kategorie: permanentka (fofráky) praktické .

Cena: 500 Kč

500 – 6000 Kč

Vánoční voucher
Voucher k narozeninám
×

Objednávkový formulář

[mepr-show if=“loggedout“]

Pro pohodlnější nakupování se přihlaste do svého účtu: [login-logout]

[/mepr-show] [mepr-show if=“loggedin“]

Jste přihlášen/a jako [mepr-account-info field=“user_email“]

[/mepr-show]

Pokud si chcete koupit více zboží z e-shopu, stačí nám napsat a my Vám vytvoříme jednu hromadnou objednávku.
Napište: co, množství, velikost, barvu a střih (dámský / pánský) – Napsat email


li {text-align:left !important;margin-left:10px !important;margin-bottom:10px !important;}
.odrazky_a{margin-left:20px !important;margin-top: 0px !important;}

Dárek, který pomůže

Voucher pro každou příležitost

Darujte pohyb a radost

Hledáte vhodný dárek pro kamaráda, který se pokouší zdravě zhubnout?

Anebo jen pro známé, kteří mají rádi pohyb a rádi by se začali cítit zas fit jako dřív?

Darujte flexibilní dárek, který může obdarovaný využít na to, co aktuálně potřebuje. Dárkové vouchery u nás znamenají skvělý dárek pro jakoukoliv událost. Vánoce, narozeniny, svátek nebo jen tak pro radost :).

V čem je náš voucher jiný a o to lepší?

Celá hodnota voucheru se převede na účet darovaného jako fofrměna, kterou lze postupně a libovolně utrácet za naše fitness služby, a to od skupinového cvičení až po vytvoření redukčního jídelníčku.

Co si za voucher můžete pořídit.

Za tyto fofráky můžete utrácet za

  1. Skupinové cvičení – Z rozvrhu hodin si vyberte skupinové cvičení, které chcete navštívit a dáte rezervovat a pak klikněte na tlačítko „Zaplatit fofráky“, a to je vše :). Cena za skupinové cvičení se vám automaticky strhne z vaše účtu. Jen pozor, je nutné být přihlášen do svého účtu, jinak se vám tlačítko na zaplacení Fofráku nezobrazí. – více informací
  2. Osobní trénink – pokud byste chtěli využít služby našeho osobního trenéra, je možné se domluvit na termínu cvičení a říct, že hodinu chcete zaplatit fofráky (voucherem) a trenér vám z účtu odečte částku za osobní trénink (500 Kč). – více informací
  3. Online fitness členství – jedná se o kompletní online couching, kde najdete měsíční tréninkové plány, redukční jídelníčky a recepty, které se automaticky přepočítávají na váš potřebný příjem. Více o členství si můžete přečíst zde. – více informací
  4. Redukční jídelníček – Za voucher je také možné si nechat sestavit jídelníček na míru. Výběr jídelníčku můžete provést zde. Vyberete si jídelníček, vyplníte potřebný formulář a na email info@budsvuj.com napíšete, že chcete voucher uplatnit na daný jídelníček. – více informací

Velká výhoda našich voucherů je ta, že si můžete libovolně vybírat, za co fofráky utratíte. Utrácení fofráků můžete dělat libovolně a zbylé fofráky vám vždy zůstanou na účtu. Objednávku vyšší než stav fofráků (hodnota voucheru) je možné doplatit kartou / hotově. Peníze za fofráky nevracíme. Poukaz je možné použít pouze jednou.

Pozor, kód z poukazu nikomu nesdělujte, nedávejte fotografie poukazu na sociální sítě ani jej nikomu cizímu neukazujte – kdokoliv, kdo zná kód z poukazu, jej může použít!

Jak poukaz uplatnit?

Na poukaze najdete unikátní kód a hodnotu ve fofrměně.

Obdarovaný se musí přihlásit/registrovat si svůj osobní účet. Po přihlášení do svého účtu klikněte na záložku „Dárkový poukaz„, kde je tlačítko „Vložit kód poukazu“. Musíte být přihlášeni, jinak toto tlačítko neuvidíte. Po kliknutí se vám otevře formulář, kam kód z voucheru napíšete a fofráky se vám ihned převedou a můžete s radostí vyžívat dárek.

Aktuální stav fofráků uvidíte vždy v horní části stránky a ve svém účtu si můžete podívat na historii vašich fofráků.

Jak poukaz objednat?

Je to jednoduché, ve objednávkovým formuláři si vyberete hodnotu voucheru. Na výběr máte 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč.

Jak rychle Vám poukaz zašleme?

V pracovních dnech Vám zašleme poukaz na Vaši e-mailovou adresu do několika desítek minut či jednotek hodin po jeho zaplacení. O Víkendu se snažíme poukaz poslat co nejdříve, ale často nejsme u PC, a proto voucher odesíláme buď ve večerních hodinách anebo v ranních hodinách po přičtení částky na účet.

Zakoupený dárkový poukaz zasíláme elektronicky (formát PDF), ale můžeme vám poukaz poslat barevně vytištěný na vaši adresu.

Platnost poukazu / fofráků je jeden rok od data poslání na adresu / email včetně využití fofráků.

Sleduj nás na instagramu

Voucher - Buď svůj

Nákupní košík
Přejít nahoru