Vánoční cukroví

Pokrm vhodný na: dezert

Čas vaření

30 min

Kategorie

Obtížnost

Střední

Počet porcí

5


kalorie: 440 kcal
sacharidy: 55 g
bílkoviny: 7 g
tuky: 21 g

Instrukce

Vánoční cukroví
×

Co se týče kalorického příjmu, je hodnota (kcal) napříč druhy velice podobná. Hodnoty níže jsou zprůměrovány na všechny druhy vánočního cukroví.

Během celého prosince se musíme denně vypořádat s jedním pokušením za druhým. A čím víc se blížíme ke Štědrému dni, tak je to těžší a těžší.
To jsou různé rodinné oslavy, vánoční večírky. Na návštěvách se začíná objevovat vánoční cukroví, chlebíčky, bramborový salát a řízky či vinné klobásky.

I když jistě víme, že to vše je energetická bomba, musíme si taky uvědomit, že se jedná o mimořádnou událost. Nejde přeci celý život jíst jen zdravě, člověk se musí taky občas uvolnit, užít si svátky a něco sem tam sníst.

Ale na druhou stranu je důležité mít aspoň představu, jaký příjem z vánočního cukroví máme a mít vánoční svátky aspoň trochu pod kontrolou.

A proto jsme pro vás připravili dvě jednoduché aplikace
První aplikace „Jez bez výčitků“, která vám vypočítá, kolik cukroví si můžete dát, a dokonce vám to řekne i na kusy podle druhu cukroví.
Druhá aplikace „Jak vypotit cukroví“ vám řekne, kolik minut běhání či cvičení musíte vykonat, abyste spálil/a dané množství cukroví.

Věříme, že s těmito aplikacemi si užijete Vánoce a na výčitky zapomenete.
Hezké Vánoce ?


Ingredience

Pokud se nezobrazuje váha porce, zkontrolujte prosím potřebné údaje ( ZDE )
VLOŽIT VÁHU

Chceš, aby se ti suroviny přepočítávali na tvůj příjem?
Jednoduše si aktivuj online fitnes – více info najdeš ZDE

Máte účet?

Prosím, přihlaste se –

Vánoční cukroví

Recepty

Sleduj nás na instagramu

Buď svůj
Přejít nahoru