Vánoční cukroví

Čas vaření

30 min

Kategorie

Obtížnost

Střední

Počet porcí

5


Vánoční cukroví

Instrukce

(nutriční hodnoty)

kalorie: 440 kcal
sacharidy: 55 g
bílkoviny: 7 g
tuky: 21 g

Ingredience

Pokud se nezobrazuje váha porce, zkontrolujte prosím potřebné údaje ([popup_anything id=“41888″])
[popup_anything id=“41896″]

Chceš, aby se ti suroviny přepočítávali na tvůj příjem?
Jednoduše si aktivuj online fitnes – více info najdeš ZDE

Co se týče kalorického příjmu, je hodnota (kcal) napříč druhy velice podobná. Hodnoty níže jsou zprůměrovány na všechny druhy vánočního cukroví.

Během celého prosince se musíme denně vypořádat s jedním pokušením za druhým. A čím víc se blížíme ke Štědrému dni, tak je to těžší a těžší.
To jsou různé rodinné oslavy, vánoční večírky. Na návštěvách se začíná objevovat vánoční cukroví, chlebíčky, bramborový salát a řízky či vinné klobásky.

I když jistě víme, že to vše je energetická bomba, musíme si taky uvědomit, že se jedná o mimořádnou událost. Nejde přeci celý život jíst jen zdravě, člověk se musí taky občas uvolnit, užít si svátky a něco sem tam sníst.

Ale na druhou stranu je důležité mít aspoň představu, jaký příjem z vánočního cukroví máme a mít vánoční svátky aspoň trochu pod kontrolou.

A proto jsme pro vás připravili dvě jednoduché aplikace
První aplikace „Jez bez výčitků“, která vám vypočítá, kolik cukroví si můžete dát, a dokonce vám to řekne i na kusy podle druhu cukroví.
Druhá aplikace „Jak vypotit cukroví“ vám řekne, kolik minut běhání či cvičení musíte vykonat, abyste spálil/a dané množství cukroví.

Věříme, že s těmito aplikacemi si užijete Vánoce a na výčitky zapomenete.
Hezké Vánoce ?

Vánoční cukroví

Recepty

Sleduj nás na instagramu

Buď svůj
Přejít nahoru