Jak nejlépe začít cvičit doma?

Domácí cvičení pro začátečníky

Cvičte z pohodlí domova kdykoliv, bez nutnosti drahých cvičících pomůcek.

TABATA

Jak spálit maximum kalorií a pořádně si užít trénink? V každém tréninku na tebe čekají spalovací cviky s vlastní váhou těla, takže nepotřebuješ žádné cvičební pomůcky. Garantujeme ti, že po tomhle cvičení na tobě nezůstane ani nitka suchá.

Zpevňovačka

Toto cvičení je zaměřené posílení a zpevnění celého těla. K cvičení používáme převážně vlastní váhu, ručník anebo pet lahve s vodou. V tréninku až na rozcvičku nenajdete žádné rychlé cviky, ba naopak cviky v tréninku jsou pomalé a někdy rád využívám i cviky bez pohybu (izotermické cviky).

No Jumping

Tyto tréninková videa si s námi mohou zacvičit i úplní začátečníci anebo ti, kteří nemohu či nechtějí skákat.

30 minutovka

Nemáte rádi dlouhé tréninky? V tom případě budou pro vás ideální tyto 30 minutové tréninky, které jsou ještě rozděleny na horní část, břicho, nohy a nebo celé tělo.

5 minutovka

Naše 5minutovky jsou pro všechny časově vytížené. Pro mnoho z nás je obtížné si najít na sebe čas a cvičení jde často stranou. Každý den máme milion povinností, které nám nedovolí vydechnout. Proto jsme s Dančou natočili několik krátkých videí, které nejsou delší, než 10 minut.

Metráček

Tento styl tréninku je nový intervalový trénink pro začátečníky! Pokud máš kila navíc, se cvičením teprve začínáš nebo nemůžeš skákat kvůli bolavým kolenům, tak tento trénink je pro tebe naprosto ideální!

Body start

Se cvičením začínáš nebo máš náladu si dát méně intenzivní trénink? Máme pro tebe video, které určitě zvládneš. Na začátek tě čeká rozehřátí, a pak už se společně vrhneme na posílení celého těla. Zamakáš na nohy a zadek, bříško i vrchní část těla.

Full body

S tímto tréninkem efektivně procvičíš celé tělo a spálíš nadbytečné tuky! V každém tréninku jsme si pro tebe připravili sérií nejlepších cviků s vlastní váhou, které tě dostanou do formy.

Cvičení dvojic

Tréninky obsahují pouze cviky, které se cvičí ve dvojici. Jako zátěž je se využívá vaše či váha parťáka. Ale nemusíte mít strach, že byste cvičení nezvládli.

Cvičení na core

Bolí vás záda, nebo hlava? Často za to může oslabený střed těla (core) a oslabené mezi lopatkové svaly. Tato série videí slouží právě k zesílení core a posílení mezi lopatkových svalů. Tak na nic nečekejte oblečte se do pohodlného oblečení a jdeme na to.

Živé lekce (archiv)

Jedná se o archivy z našich live kruhových tréninků. Každé cvičení začíná krátkou rozcvičkou, po které se pustíme do hlavního cvičení a na konci tréninku se hezky protáhneme, aby nás svaly druhý den neboleli. Během kruháče zažiješ jak Kardio, tak i silové cviky. Online cvičení je vhodný pro každého, a to bez rozdílu pohlaví anebo věku.

Domácí cvičení i pro začátečníky

Domácí cvičení nabízí každodenní pravidelné cvičení pro všechny svalové skupiny. S pouhými pár minutami denně si můžete doma vytvořit svaly a udržovat se v kondici, aniž byste museli chodit do fitka. Nepotřebujete žádné vybavení, všechna cvičení lze provádět pouze za pomoci vlastní tělesné hmotnosti.

Domácí cvičení na hubnutí

Přejete si zhubnout, ale nechce se vám chodit do fitka? Nemusíte… cvičení doma je stejně účinné, jako ve fitku. A k tomu přináší i nějaké výhody na víc.
Tak asi jednu z hlavních předností je, že nemusíte nikam chodit nebo jezdit, platit za vstup nebo permanentku. Ale taky se nemusíte stresovat, z nového prostředí, z nových lidí.
Naše domácí cvičení se snažíme natáčet, tak abyste si mysleli, že jsme přímo u vás doma, neustále vás upozorňujeme, na co si dávat pozor a jak správně dýchat. Nečekejte na nic a přidejte se k nám, cvičení doma může být i zábava.

Domácí cvičení
Cvičíme doma Instagram

Domácí cvičení
Přejít nahoru